Christian Provenzano 50 سال در تجارت عطر ، اولین استاد عطر CPL Aromas را جشن می گیرد

Provenzano به ایجاد عطرهای زیبا برای مشتریان جهانی ما و الهام بخشیدن به تیم در حال رشد عطرهای CPL Aromas در سراسر جهان ادامه خواهد داد

CPL Aromas ، خانه عطر و بوی خانوادگی ، بسیار خوشحال است که از افتخار 50 ساله Christian Provenzano در تجارت عطر خوشحال می شود.

Provenzano این سفر 5 دهه را در سال 1971 و با شرکت هلندی Maschmeijer و بعدا Naarden آغاز کرد و در آنجا در آزمایشگاه آموزش دید.

Provenzano پس از طلسم در زیمرمن هابز ، به سمت گرفتن موقعیت در Fritsche Dodge & Olcott نقل مکان کرد و در آنجا شهرت خود را به عنوان یک عطرساز بین المللی تثبیت کرد.

Provenzano هنگامی که در سال 1989 توسط CPL Aromas متقاعد شد به عنوان Senior Perfumer متقاعد شود ، خانه خود را پیدا کرد و بعداً مدیر جهانی عطر سازی شد. او از آن زمان در این شرکت بوده و بارها و بارها توانایی بی نظیری در ترجمه ایده های مشتری به خلاقیت های برنده نشان داده است. او که اکنون در دبی مستقر است ، علاقه خاصی به عطرها و فرهنگ عربی دارد.

امروز ، CPL Aromas نیز خوشحال است که انتصاب Provenzano را به عنوان اولین Master Parfumer این شرکت ، علاوه بر مسئولیت فعلی خود ، اعلام می کند.

این عنوان شایسته نمادی از تسلط پرووانزانو در کار هنری وی ، بسیاری از عطرهای خوش آب و هوا که وی در طول زندگی حرفه ای خود برای مشتریان CPL تصور کرده و عشق وی به آموزش این شکل هنری نفیس ، چه در داخل شرکت و چه در صنعت است.

کریس پیکتال ، مدیر عامل شرکت CPL Aromas ، این حرف را برای گفتن داشت: “این یک لحظه شخصی خوشبختی است که به کریستین به خاطر طول حرفه ، موفقیت هایش تبریک می گویم و هنر و صنعت خود را با نامگذاری استاد عطر ساز خود به رسمیت می شناسم. من و کریستین سالهاست که با هم کار کرده ایم ، به مکانهای مختلفی سفر کرده ایم و بسیار سرگرم بوده ایم ، اوقات بسیار خوبی و اوقات غم انگیز. بیشتر رشد و شهرت CPL به عنوان یک خانه خوشبو پیشرو ، مبتکر و خلاق به لطف مهارت و تخصص کریستین است.

Master Perfumer Christian Provenzano به ایجاد عطرهای زیبا برای مشتریان جهانی ما و الهام بخشیدن به تیم در حال رشد عطرهای CPL Aromas در سراسر جهان ادامه خواهد داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>