Chrissy Teigen خالکوبی های ریز نقطه ای را روی انگشتان خود انجام داد

با نرخ کریسی تیگن در حال رفتن است ، بدن او قرار است توسط خال کوبی ها پوشیده شود … خوب ، نه خیلی زود ، واقعاً. مدل ، مجری و رسانه های اجتماعی با افزایش فرکانس جوهر جمع آوری می کنند ، اما همه آنها طراحی های نسبتاً کوچک و ظریفی هستند. و آخرین خال کوبی او احتمالاً کوچکترین خال کوبی تاکنون است.

بیشتر خال کوبی های تیگن ، هرچند کوچک ، اما معنای زیادی برای او داشته است. او تاریخ تولد خانواده اش را روی یکی از بازوها خالکوبی کرده است ، نام آنها روی دیگری خال کوبی شده است ، نام جک را به یاد نوزادی که در سال 2020 از دست داده بر روی مچ دست خود خال کوبی کرده و اشعار همسر جان لجند را بر پشت او خالکوبی کرده است. اما هر قطعه جوهر نباید هدف عمیقی داشته باشد. در واقع ، تیگن در واقع امیدوار است که خال کوبی جدیدش ، انجام شده توسط هنرمند محبوب خال کوبی مشهور ، وینتر استون ، معنی خاصی نداشته باشد.

در روز پنجشنبه ، 18 مارس ، تیگن یک عکس سیاه و سفید از دست خود ، انگشتان خود را که تازه با خطوطی از نقاط کوچک و دائمی تزئین شده بود ، ارسال کرد. وی در زیرنویس نوشت: “لطفاً به من نگویید این به معنای چیزی در کد مورس است ، من فقط نقاط را دوست دارم.” (ما مأیوس می شویم که مانیکور زیبا را که به نظر می رسد لهستانی سفید روشن در قمرها باشد نیز صدا نکنیم.)

البته ، اظهارنظرها اظهار تردید کردند. “یکی از کارشناسان مشهور کد مورس گفت:” اوه ، من به معنای واقعی کلمه آن را فقط خواندم. این می گوید این چیزی نمی گوید ، فقط نقاط است … دیگری به شوخی نوشت: “از قضا این معنی است که من نقاط را دوست دارم. احتمالات چیست؟.” در یک نظر دیگر آمده است: “لطفا دکمه های ماست من را بررسی کنید! آنها را دوست خواهید داشت …” ، اما ما کاملاً مطمئن هستیم که این یک ربات است و معنی خال کوبی Teigen نیست. (و دکمه های ماست چیست؟)

به هر حال ، این اولین خال کوبی انگشتی Teigen نیست. او همچنین در بیرون انگشت اشاره گر ، درست در نزدیکی ناخن ، قلبی ریز دارد که همزمان با نام خانواده اش بدست آورده است.

این واقعیت که هیچ معنی خاصی به خصوص در پشت این خال کوبی وجود ندارد ، فقط یک چیز را معنی می کند: آماده شوید تا شاهد تبدیل شدن آن به یک روند کاملاً محبوب در میان سایر طرفداران نقاط ریز باشید.


اطلاعات بیشتر در مورد خال کوبی:


اکنون 100 سال تاتو را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>