Chloe x Halle می خواهد هر روز از کرم ضد آفتاب استفاده کنید | مصاحبه

از طریق قهقهه زوم ، کلوئی – بله ، دوقلوی خواهر دوست داشتنی کلوئه بیلی Chloe x Halle – به من می گوید او یک داستان خنده دار دارد. “هال می داند” ، قبل از بیان خاطره ای از 9 سالگی ، پیشگفتار می کند: هنگامی که در تعطیلات تابستان بود ، کلوئه به صورت بازیگوشانه ضد آفتاب را در سراسر صورت خود قرار داده است. فقط چند دقیقه قبل از مالیدن آن به پوستش ، او با لکه های تغییر رنگ مواجه شد. وی می افزاید: “از آن زمان به بعد ، من گفتم ، خوب ، من نمی توانم ضد آفتاب ، مراقبت از آفتاب را به عنوان یک شوخی در نظر بگیرم. من باید جدی بگیرم.” “آن وقت بود که من متوجه شدم آفتاب به چه سرعت می تواند بر روی پوست شما تأثیر بگذارد ، مهم نیست که چه سایه ای هستیم.”

این تجربه برای خواهر کوچکترش ، هاله ، یک داستان احتیاط آمیز بوده است. هاله می افزاید: “كلوئه در واقع كسی بوده كه مرا وادار كرده است كه روزانه از كرم ضد آفتاب استفاده كنم زیرا همه کسانی كه مرا می شناسند می دانند كه من چنین اسم حیوان دست اموز آفتاب هستم.”

به همان اندازه که گپ زدن با Chloe x Halle احساس می کند با دوستان خود از دانشگاه جور در می آیید ، داستان های آنها در مورد محافظت در برابر آفتاب فقط سرگرم کننده نیست. آنها وقتی که به من می گویید هدف بزرگتری دارند. Chloe x Halle به عنوان سفیران نام تجاری جدید Neutrogena لقب گرفتند ، و آنها از سیستم عامل جدید خود برای تشویق کسانی که دارای رنگهای غنی از ملانین هستند استفاده می کنند و هر روز از SPF استفاده می کنند.

کلوئی که اکنون 22 ساله است می گوید: “من از همه ملانینی که دارم بسیار سپاسگزارم.” “من از محافظتی که از من می کند سپاسگزارم. اما من هنوز هم به ضد آفتاب خود نیاز دارم ، زیرا ، می دانید ، من همیشه سعی می کنم پوستی جوان داشته باشم – خیلی زود چین و چروک نخواهید. ما نمی خواهیم سیاه به ترک خوردن. ”

همانطور که کلوئه نیز اشاره کرد ، آنها اولین دوتایی خواهر هستند که چهره Neutrogena هستند. وی می افزاید: با داشتن دو نفر مختلف در راس آنها ، می توانند انواع مختلفی از پوست را نشان دهند. علیرغم اینکه ظاهراً پوستی کاملاً درخشان و درخشان دارد ، خوانندگان قسم می خورند که تجربه شکستگی خوبی دارند. هالی دارای پوستی چرب و مستعد آکنه است که تمایل دارد در حین تور یا هنگام استرس از بدن خارج شود.

از طرف دیگر ، رنگ کلوئه در تابستان چرب تر و در زمستان خشک تر است. چندین بار در طول مصاحبه ما ، او اشاره می کند به تمایل خود به فراموش کردن آرایش خود ، و باعث ظهور zits.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>