Chiron Retrograde 2021 می خواهد آسیب شما را بهبود بخشد

صرف نظر از نحوه کار ، طالع بینی راهی برای نشان دادن مناطقی از زندگی ما دارد که نیاز به گرایش دارند. Chiron یکپارچه، که از آغاز می شود پنجشنبه ، 15 جولای، و به پایان می رسد یکشنبه ، 19 دسامبر ، از ما می خواهد که سرانجام با ترومای حل نشده مقابله کنیم. همانطور که CafeAstrology گزارش می دهد ، Chiron یک دنباله دار است که به عنوان درمانگر زخمی شناخته می شود. در اساطیر یونان ، او یک سنتور است که یک شفادهنده و معلمی بود که به طرز غم انگیزی نمی توانست خودش را درمان کند. با این حال ، Chiron عاقل ، مستقل است و زندگی در معارف و طالع بینی را برای کمک به ما در مراقبت از زخم های خود ادامه می دهد ، بنابراین ما به سرنوشت یکسانی نخواهیم رسید.

موقعیت Chiron در نمودار زایمان شما می تواند به شما کمک کند مناطقی از زندگی خود را که ممکن است در آنها آسیب دیده باشید ، برطرف کنید. این بین اورانوس خارج از مرکز و زحل سخت قرار دارد و به ما کمک می کند استقلال و مسئولیت را متعادل کنیم. هنگامی که دنباله دار به سمت عقب حرکت می کند ، این فرصتی است تا سرانجام به آن زخم های قدیمی بپردازید ، تا بتوانید بهترین و سالم ترین زندگی خود را به جلو پیش ببرید.

Chiron retrograde شروع می شود پنجشنبه ، 15 جولای، و به پایان می رسد یکشنبه ، 19 دسامبر. کل عقب مانده در علامت برج حمل ، یک نشانه آتش جسورانه رخ می دهد. برج حمل اولین علامت زودیاک است ، بنابراین این انرژی شجاعانه می تواند به شما کمک کند تا سرانجام درمان را شروع کنید ، یک رابطه سمی را ترک کنید یا اهمیت مراقبت از خود را تشخیص دهید. دنیا می تواند مکانی بی رحمانه باشد و در نتیجه ، بسیاری از ما آسیب می بینیم ، چه نسلی ، چه ناشی از یک حمله جنسی ، یا سایر نقاط درد.

حتی اگر زخم های عمیقی را احساس نکنید ، بسیاری از ما در اثر نقص ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 ، در حال جراحات ناشی از ضربه هستیم. وارونه سازی Chiron در سال 2021 فرصتی برای بهبودی به ما می دهد تا بتوانیم شادترین و سالم ترین زندگی را داشته باشیم. کنجکاو هستید که چگونه مستقیماً بر علامت شما تأثیر می گذارد؟ به خواندن ادامه دهید.

گتی ایماژ

برج حمل

Chiron retrograde بیش از دیگران روی شما تأثیر می گذارد ، زیرا در نشانه شما می ماند ، برج حمل برجسته. در حقیقت ، شما احتمالاً از قبل در حال پردازش ضربه به بیماری همه گیر هستید و ممکن است برای حفر زخم های قدیمی با یک درمانگر عادت داشته باشید. فقط اطمینان حاصل کنید که زمان کافی برای مراقبت از خود ، وعده های غذایی سالم و خواب را برای تسکین خود در این زمان دشوار از نظر عاطفی در نظر بگیرید.

ثور

این روزها زندگی واقعاً برای شما بسیار خوب پیش می رود ، برج ثور ، اما هر از گاهی خاطرات قدیمی دردناک شما را شب زنده دار می کنند. تاکنون با این خاطرات ترسناک با رابطه جنسی ، غذا و شراب مبارزه کرده اید و ممکن است احساس کنید که بیشتر کارهای سنگین احساسی شما مراقبت شده است. Chiron retrograde می خواهد شما بدانید که زندگی می تواند حتی بهتر شود. امسال وقت خود را اختصاص دهید تا با یک حرفه ای در مورد زخم های مخفی قدیمی خود صحبت کنید ، مراقبه کنید یا به یک دوست مطمئن اعتماد کنید.

جوزا

Chiron retrograde از شما می خواهد روابط خود را بررسی کنید ، جوزای سکسی. شما احتمالاً دوستان و دوستداران زیادی در اختیار دارید و به مهارتهای معاشقه خود افتخار می کنید. نه اینکه شما را صدا کنند ، اما آیا قرار شما به روشی است که مطابق نیاز شما باشد یا فقط از صمیمیت اجتناب می کنید؟ مدتی را برای تأمل در نظر بگیرید.

سرطان

Chiron retrograde نظم غیرمعمولی برای شما دارد ، سرطان: نشخوار گذشته را متوقف کنید. شما مستعد گناه ، دلتنگی و به طور کلی زندگی در رویاهای سالهای پیش هستید. آنچه شما نیاز دارید یک ضربه سریع در باسن است تا به خود یادآوری کنید که زندگی در حال حاضر چقدر خوب است.

لئو

لئو شما آنقدر افسانه هستید که ممکن است از فکر کردن در مورد گذشته پرهیز کنید – اما بعضی اوقات برای ادامه حرکت به درمان نیاز دارید. Chiron retrograde به شما یادآوری می کند که اگر سرانجام زخم های دوران کودکی را تصدیق کنید ، می توانید حتی خوشحال و سلامت باشید. سعی کنید از طریق آن با یک فروشگاه خلاق کار کنید.

باکره

شما یک علامت هستید که مستعد اضطراب است ، مریم مقدس. به عنوان شفا دهنده زودیاک ، ممکن است احساس کنید مجبورید وقت خود را صرف کمک به دیگران در طی Chiron retrograde کنید اما مراقب مشکلات دیگران باشید. سعی کنید یک بار اولویت خود را تعیین کنید و اگر می توانید تعطیلات خوبی داشته باشید. شما نمی خواهید مانند Chiron به پایان برسید ، که به دیگران کمک کرد اما خود را نادیده گرفت.

ترازو

Chiron retrograde توجه شما را به سمت حرفه شما سوق می دهد ، زیبا ترازو. آسیب های دوران کودکی می تواند بر نحوه گذراندن روزهای خود تأثیر بگذارد. آیا از کار خود راضی هستید ، یا مردم پسند هستید؟ نیازی نیست که کاملاً شغل خود را عوض کنید ، اما مطمئن شوید که حداقل یک سرگرمی را شروع می کنید که مناسب شما و فقط شما باشد.

عقرب

عقرب ، شما تمایل به خرابکاری در روابط خود را دارید که ناشی از آسیب های حل نشده است. چه بخواهید یک رابطه طولانی مدت را به ثمر برسانید و چه دوباره به صحنه دوست یابی برگردید ، همکاری با یک درمانگر را در نظر بگیرید تا وقتی عاشقانه وارد صحنه شد ، آماده سلام و سلامتی صمیمانه باشید.

قوس

راه ساده ای برای گفتن این حرف نیست ، ساگ ، اما بعضی اوقات می توانید کمی سخت گیر باشید. مطمئناً ، شما زندگی مهمانی هستید و یکی از جذاب ترین نشانه های زودیاک است ، اما وقتی احساس خطر می کنید ، ممکن است شلاق بزنید. این می تواند بر نحوه دیدن شرکا ، دوستان و همکارانتان تأثیر بگذارد. Chiron retrograde از شما می خواهد که هرگونه مسئله عصبانیت را جستجو کنید و راه های خروج سالم جدیدی را برای بیان این احساسات پیدا کنید.

برج جدی

شما خیلی جدی کار می کنید ، برج جدی ، گاهی اوقات از نیازهای خود چشم پوشی می کنید. اما بیایید واقعی باشیم – شما باید آرام باشید. مرخصی بگیرید. اعتماد کنید که اگر لحظه ای از حرفه خود دور شوید ، جهان به چرخش خود ادامه خواهد داد. اگر کار را برای رسیدگی به مسائل حل نشده انجام دهید ، در طولانی مدت بهره وری بیشتری خواهید داشت.

دلو

بله ، شما ضربه دارید ، دلو ، و آن را می دانید. ممکن است آن را با دیگران به اشتراک نگذارید ، اما زخم های خود را درک می کنید. با این حال ، آنها می توانند صمیمیت را به خاطر بی دغدغه ظاهری رد کنند. Chiron پیشنهاد می کند برای بیان درد خود در یک محیط امن و شخصی ، هنر ، ساز یا سرگرمی خلاقانه دیگری را امتحان کنید.

ماهی

این تقصیر شما نیست که زندگی در طی ماهیان همه گیر و شیرین به آرامی پیش رفت. زندگی شخصی یا شخصی کارشان مختل شده است. بازگشت به حالت عادی می تواند ترسناک باشد و ترس های قدیمی را برانگیزد. به آرامی حرکت کنید ، روزنامه نگاری را در نظر بگیرید و با شروع دوباره معاشرت با خود آرام باشید.


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>