Chantecaille با الهام از حفاظت از فیل ها از نمایش عمومی عظیم مردم در لندن رونمایی می کند

مجسمه های حیوانات در معرض خطر در اندازه واقعی تابستان امسال در پارک های پایتخت انگلستان در حال پرسه زدن هستند

مارک زیبایی لوکس Chantecaille ماه آینده در تلاش برای افزایش آگاهی از همپوشانی بین جهان انسان و حیوان ، گله ای از مجسمه های فیل را در لندن منتشر خواهد کرد.

این پروژه هنری عمومی شامل 100 فیل آسیایی به اندازه واقعی در سراسر پارک های پایتخت انگلستان است و از تپه های نیلجیری جنوب هند الهام گرفته شده است که همتایان واقعی آنها را می توان در جنگل ها ، زمین های کشاورزی و شهرها یافت. قرار است از 14 ژوئن تا 23 جولای راه اندازی شود.

نمایش همزیستی با مشارکت خیریه های خانواده Elephant و The Real Elephant Collective با همکاری فیلهایی که توسط جوامع بومی با استفاده از علف هرز مهاجم در جنگلهای تامیل نادو ایجاد شده اند ، می گوید.

مردم لندن گله ها را در خیابان جیمز پارک و میدان برکلی پیدا خواهند کرد ، اما برای کسانی که قادر به دیدن فیل ها نیستند ، نسخه واقعیت افزوده (AR) از طریق برنامه Chantecaille Wild Beauty در دسترس است.

Chantecaille در بیانیه ای اعلام کرد: “این کارزار با هدف ایجاد لحظه ای همدلی جمعی برای بزرگترین و باهوش ترین حیوان زمینی جهان است که مانند بسیاری دیگر از موجودات جادویی اکنون خود را در مناظر تحت سلطه انسان زندگی می کنند.”

همچنین مصرف کنندگان این شانس را دارند که برای پیروزی در Luminescent Eye Shades Collection این برند که از الهام گرفته ترین حیوانات آفریقا الهام گرفته شده اند ، وارد رقابت شوند.


سیلوی شانتکایل ، مدیر عامل و رئیس Chantecaille ، گفت: “هرچه جمعیت خود را در همه جا رشد می دهیم ، نیاز به فضاهای وحشی بیشتر و بیشتر می شود و حفظ این فضاهای وحشی برای حیوانات وحشی نیز دشوارتر می شود.

“همزیستی مثال درخشان این است که اگر همه ما به آن فکر کنیم ، خلاقیت ایجاد کنیم و با هم کار کنیم ، می توان به دست آورد.

“این آثار هنری باشکوه ساخته شده در تامیل نادو برای ما یادگاری است تا بخاطر بسپاریم که فضاهای وحشی برای همه حیوانات چه اهمیتی دارند. ما باید فضاهای وحشی را وحشی نگه داریم و فضاهای وحشی را حفظ کنیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>