Cardi B پیامی بدون آرایش برای متنفرها دارد – ویدئو را تماشا کنید

ما میدانیم کاردی بی عاشق آرایش است. فقط باید او را در ویدیو های موسیقی ، روی صحنه یا فقط در پاتوق نگاه کنید تا بدانید که او از هنری که در این کار است قدردانی می کند. او همچنین ظاهر او را دوست دارد بدون آرایش ، همانطور که او خیلی خوب باید. آنچه او متنفر است زمانی است که مردم سعی می کنند احساس او را در هنگام ظاهر بدون آرایش احساس بد نشان دهند و او احساسات خود را در یک ویدیوی جدید به اشتراک گذاشت که با اعتماد به نفس ترول ها را جای آنها قرار می دهد.

روز سه شنبه ، 9 فوریه ، کاردی تصمیم گرفت که به اندازه کافی افرادی که سعی دارند او را پایین بیاورند وجود دارد – و بیش از همه چیز از لحاظ ظاهری – بنابراین او به اینستاگرام رفت تا یک نام تجاری کاملاً مشهور را به اشتراک بگذارد. پرداختن به ویدئو

کاردی در ویدئوی سلفی بدون آرایش می گوید: “در حالی که من در حرکت هستم ، بدون آرایش از من عکس و فیلم می گیرید و مثل این می مانید:” اوه ، به کاردی نگاه کن. او بدون آرایش بسیار عجیب به نظر می رسد. ” “این من بدون آرایش ، بدون فیلتر است. می توانی لکه های کوچک صورتم را ببینی. گه ، لبهای من را شکافته می بینی – من تمام شب آن را گاز گرفته ام. تازه بیدار شدم 20 دقیقه پیش. موهایم را مسواک نزدم. مثل اینکه ، من احساس خوبی دارم. ”

کاردی ادامه می دهد تا افرادی را که سعی می کنند به زنان توهین کنند ، در هنگام موفقیت. او می گوید: “وقتی می بینید كه آنها خیلی خوب عمل می كنند ، سعی می كنید اعتماد به نفس خود را كم كنید. این دیگر برای من م workثر نیست.” “من فقط می خواهم کانال خود را به راحتی در پوست خود احساس کنم. اینکه من عالی هستم. خوشحالم. سابقه من بسیار عالی عمل می کند. و فقط به این دلیل که چنان نفرت در قلب خود پیدا کردید که وقتی من عالی کار می کنم ، “همه می خواهند آن را زمین بگذارند – شما نمی توانید. من با این صورت ، با این چهره طبیعی ، آرایش یا نه در بالای سر خواهم ماند. عوضی کار خوبی می کند.”

او احساسات موجود در عنوان خود را تکرار می کند ، و می نویسد: “من هرگز از نشان دادن خود واقعی خود ترسیده ام. هنگامی که شما در بالای صفحه بدبختان و زشت دوست دارید تصاویر را در حالی که در حال حرکت هستید عکس بگیرید ، از چهره خود انتقاد می کنید. من به خودم اعتماد دارم شما سگها باید از خودتان بپرسید که آیا اعتماد به نفس به شما احتیاج دارد که باید سعی کنید سگ ها را برای سرگرمی برنده و در 20 سالگی پایین بیاورید. “

امیدوارم که سخنان وی برخی از متنفران را از ادامه کارهای سایه ای خود منصرف کند ، اما از آنجا که متأسفانه بعید است ، آنها در صورت مواجهه با گپ و گفتهای مشابه می توانند دیگران را به مکانی مطمئن تر ارتقا دهند.


اطلاعات بیشتر در مورد Cardi B:


اکنون تماشا کنید که آرایشگر Erika La ‘Pearl بهترین ظاهر کاردی B را خراب می کند:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>