Cardi B بارداری دوم را در جوایز BET 2021 نشان می دهد – عکس ها

کاردی بی طی مراسم اهدای جوایز BET 2021 اعلامیه ای غول پیکر ارائه داد ، که احتمالاً تمام شب درباره آن صحبت خواهیم کرد. رپر برای اجرا به صحنه می پیوندد تا به میگوس بپیوندد ، در یک کت و شلوار سیاه و سفید با شکم مش و سنگهای قیمتی بدلیجات. تابلو مش بهترین ماده برای برجسته کردن دست انداز بزرگ کودک او بود ، که نشان داد یک سورپرایز شیرین در مراسم یکشنبه شب است.

در مورد بقیه ظاهر زیبایی اش ، خواننده رپ یک کلاه گیس فوق العاده بلند و جت سیاه به تن داشت ، زیرا یک اعلامیه چشمگیر مانند این سزاوار یک لحظه مویی به همان اندازه چشمگیر است.

گتی ایماژ

درست زمانی که خواننده رپ در صحنه ظاهر شد ، عکسی در حساب اینستاگرام وی منتشر شد که آنچه چشم ما قبلاً به ما گفته است را تأیید می کند – او فرزند دوم خود را با رپ آفست باردار است. او این تصویر را “# 2” ساده و مختصر در کنار یک شکلک قلب سیاه نوشت. در تصویر ، کاردی برهنه است ، با یک یا دو لایه رنگ سفید نیمه جلوی بدنش را پوشانده است.

البته ، نظرات با تبریک خانواده در حال رشد وی پر شده است. در مورد ما ، ذهن ما پر از انتظار برای تمام لحظات زیبایی بارداری است که او در شرف خدمت کردن است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>