Browit Gimme Brow Review – بررسی ویرایشگر

ابروهای من هرگز جذاب ترین ویژگی من نبوده اند. به عبارت ساده ، آنها باریک و کوتاه قد هستند. بسیاری از یک آرایشگر حرفه ای با حسن نیت ، آنها را در یک اینچ از زندگی خود پر کرده است ، بنابراین نه تنها به نظر می رسد تنومند و کوتاه ، بلکه به سختی تاریک هم باشند. و وقتی به چشمان قهوه ای خود نگاه می کنم ، با سایه ای کاملاً ماهرانه و مژه های زیبا و موج دار ، تنها چیزی که می بینم این است که هر کدام توسط کپی کربن اختصاصی خود از محل نگهداری گروچو مارکس بالا می روند. به طور خلاصه: ابروهای بد می توانند نگاه را خراب کنند ، و چهره های خوب می توانند بودن نگاه.

در اینجا نحوه ایجاد قوس های ایده آل خود آورده ام: ابتدا از مداد یا پودر استفاده می کنم تا دم ابروهایم را کمی گسترش دهم. بعد می گیرم Browet Gimme Brow Cosmetics، که کاملاً کارهای دیگر را انجام می دهد: شروع ابروهای من را ضخیم می کند ، آنها را مسواک می زند تا از هر راهی پیش روند ، با جادو هر گونه وصله یا شکافی را پاک می کنم ، و بدون اینکه براق به نظر برسد آنها را تنظیم می کند.

ممکن است بپرسید چگونه یک محصول ابرو می تواند همه این کارها را انجام دهد؟ عصای کوچک نقره ای در انتهای آن یک برس ریز و کوچک دارد که عرض آن تقریباً یک سانتی متر است و به نظر می رسد یک تمیز کننده لوله مخروطی است. آن را با یک فرمول رنگ ژل مانند پر از الیاف بسیار کوچک است ، شما نمی توانید ببینید ، و آن را در سه سایه است (من از عمیق در ابروهای سیاه و سفید خود استفاده می کنم ، در حالی که جنی Bailly ، زیبایی اجرایی ما مدیر ، از نور تقریباً در مورد مدلهای بلوند خود استفاده می کند).

در حالیکه الیاف به رشته های جداگانه می چسبند ، ژل به خوبی مرتب و موها را در جای خود نگه می دارد ، بنابراین آنها مانند خودشان فقط حجیم هستند. و رنگ ، همراه با الیاف ، به تیره شدن ابروها کمک می کند ، بنابراین پرتر و پررنگ تر به نظر می رسند ، اما نه – و این مهم است – کشیده می شود. این واقع بینانه ترین پرکننده ابرو است که تا به حال امتحان کرده ام و پس از خشک شدن می توانید روی یک یا دو کت دیگر انبوه کنید تا بدون اینکه افراط کرده باشید و کاملاً روی تک تک موها بپوشید ، ابروها کاملا پرتر به نظر برسند. و در آن جادو نهفته است: همان اندازه که بازی کردن ابروها آنها را زیبا و باورپذیر می کند ، اجازه می دهد تا کمی پوست از بین برود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>