Briogeo Be Gentle، Be Kind Banana + شامپو و نرم کننده Superfood مغذی نارگیل: مرور

موهای من گذشته است من در حال صحبت کردن در مورد روزهای سالن متعددی از بلیچینگ با دو فرآیند ، لمس ریشه ، رنگ های موقت و چندین بطری براق هستیم تا دوباره به رنگ طبیعی خود برگردد. در نتیجه ، موهای ریشه تا گوش من کاملاً سالم است در حالی که بقیه خشک است و به سختی آویزان است. این باعث می شود که امتحان کردن محصولات مو بسیار چالش برانگیز باشد. بعضی از آنها بیش از حد سنگین هستند و موهای من را سنگین می کنند ، در حالی که دیگران موهای من را رها می کنند.

Briogeo Be Gentle، Be Kind Banana + شامپو و نرم کننده Superfood مغذی نارگیل یکی از معدود ترکیبات روز شستشو است که می تواند از هر دو بافت مراقبت کند. من عاشق بسته بندی نازک شکل بطری آب میوه ای و بوی موز آن مانند Laffy Taffy هستم که در موهای شما ماندگار است – پس از شستشو تا چند روز آن را حس می کنم.

مانند اکثر خط های Briogeo ، این دو محصول حاوی بسیاری از افراد بد (مانند سولفات ها ، پارابن ها و فتالات ها) نیستند که در بسیاری از پاک کننده ها و مرطوب کننده ها وجود دارد. در عوض ، ترکیبی از میوه ها به دست می آید که در بسیاری از اسموتی های سالم یافت می شود: موز ، که حاوی پتاسیم تقویت کننده مو ، نارگیل ، غنی از امگا ، ویتامین E برای رشد است و آکای بسته بندی شده آنتی اکسیدان برای کمک به خنثی کردن عوامل استرس زا.

شستن موهای من با شامپو که یک بار با نرم کننده همراه است معمولاً برای تمیز کردن موهای من کافی است. احساسی که این شامپو خیلی خوب احساس می کند ، من تمایل دارم دو بار بشویم – فقط برای ضربات. بدون ایجاد تحریک پوست سر حساس یا از بین بردن موهایم ، احساس تمیزی از خود به جای می گذارد. من همچنین عاشق این هستم که چگونه عطر با بخار دوش من مخلوط می شود و باعث می شود کل حمام بوی یک نوشیدنی گرمسیری بدهد.

نرم کننده فوق العاده مرطوب کننده است و باعث می شود که قسمتهای سالم و آسیب دیده موهای من بدون سنگین شدن موها صاف شوند. من آن را به طور کامل اعمال می کنم ، آن را در انتهای خود متمرکز می کنم. بعد از شستشو و بعد از خشک شدن هوا یا حالت دادن به حرارت ، موهای من بوی خوبی می دهد ، احساس نرمی می کند و بسیار سالم به نظر می رسد. من می دانم که این شامپو و نرم کننده از نظر فنی برای حجم مناسب نیست ، اما لیفت اضافه شده به ریشه های من یک جایزه خوب است.

نیازی به گفتن نیست که من عاشق هستم و به وضوح خوانندگان ما نیز چنین هستند. جای تعجب نیست که امسال جایزه Readers ‘Choice را از آن خود کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>