Brazils Natura و Co با معامله Perfume H برای اولین بار Fable Investments VC fund را راه اندازی می کنند

صاحب Avon ، The Body Shop و Aesop در خرید اقلیت های “هدف محور” تمرکز خواهند کرد

Natura & Co ، مالک The Body Shop و Aesop ، پس از معامله با Perfume H ، مارک عطر و طعم معروف توسط لین هریس ، صندوق سرمایه گذاری خطرناک Fable Investments خود را راه اندازی کرده است.

Fable توسط Natura به عنوان “وسیله نقلیه سرمایه گذاری هدفمند شرکت” توصیف شده است که بر اساس تجربه شرکت برزیلی در مقیاس گذاری مارک های برتر است.

بخش جدید سرمایه گذاری اقلیت را در مرحله رشد اولیه انجام می دهد که در آن نام تجاری از قبل بودجه سری A و B را بدست آورده است.

اولین سرمایه گذاری Natura در Perfume H با هدف حمایت از رشد خانه عطر انگلیس به “یک مارک جهانی شناخته شده” است.

توماس بوئیسون ، مدیر افسانه و مدیر کل سابق آیسوپ ، هریس را به عنوان بنیانگذار توصیف کرد که “آنچه را که در سرمایه گذاران به دنبال آن هستیم ، تجسم می بخشد”.

لین هریس و کریستف میشل ، بنیانگذاران Perfum H ، در بیانیه ای گفتند: “اخلاق ما این است که مردم با هنر واقعی عطر سازی را لمس کنیم ، بدون جزئیات از یکپارچگی مواد به ظرف دستی که قابل استفاده است. دوباره پر شده

“ما از موفقیت و پاسخ نام تجاری تا به امروز هیجان زده شده ایم و از اینکه رویکرد ما نه تنها در پیروان ما بلکه در تیم Fable Investments طنین انداز است ، احساس آرامش می کنیم.”

در ژانویه 2020 ، به دنبال خرید شرکت فروش مستقیم Avon ، Natura به یکی از بزرگترین شرکتهای لوازم آرایشی و بهداشتی در جهان تبدیل شد.

وی گفت: “Natura & Co با موفقیت از مارک مادر خود ، Natura ، به چهارمین گروه زیبایی بازی خالص در کمتر از یک دهه تبدیل شده است.”

“ما یک مدل اثبات شده داریم که در عین احترام به استقلال و هویت منحصر به فرد خود ، از مارک های برتر ، طاقچه و هدف استفاده می کنیم.

وی افزود: “ما می توانیم به سرمایه گذاران همفكر این فرصت را بدهیم تا از تخصصی كه در سرتاسر گروه خود داریم برای رشد موفقیت آمیز تجارت خود استفاده كنند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>