Boy Smells در حال راه اندازی پنج رایحه شخصی جدید است – مصاحبه ، بررسی

این محدوده شامل پنج ادکلن عطر است (که بیشتر در آینده به بازار می آید) ، که هرمان می گوید با توجه به اصل رایج نام تجاری در زمینه خنثی سازی جنسیت ، در هنگام بو ، فرموله شده اند (و به وضوح نامگذاری شده اند). همانطور که بطری ها را می خوانید ، فقط آنها را “جنسیتی” صدا کنید.

هرمان با بیان اینکه این عطر به او کمک کرد تا عمیقاً به جنبه های مردانه و زنانه خود بتازد ، توضیح می دهد: “هنگامی که ما در حال راه اندازی Boy Smells بودیم ، من شروع به استفاده از عطرهای زیادی کردم که دارای رایحه های گل یا زنانه بیشتری بودند.” “توانایی پوشیدن عطر شخصی که ترکیبی از نت های مردانه و زنانه است ، چنین بود a-ha لحظه ای برای من در زندگی ام. ”

درست است که شکل می گیرد ، هر یک از پنج عطر دارای نت های گل هستند ، اما همه آنها فریاد نمی کشند گلدار. پیدا کردن آن تعادل بین شیرینی گلها و چیزی تندتر یا نرم تر هنگام ایجاد این رایحه ها در ذهنم جای داشت. “همه چیز دارای چیزی است که به طور سنتی مردانه و به طور سنتی زنانه در آنجا وجود دارد و با هم آمیخته شده است و سعی می کند بیشتر از آن ایده طیف گسترده باشد.”

اگرچه من می گویم حداقل یکی از رایحه ها به طور سنتی “زنانه” است ، که احتمالاً به دلیل نت برگ انجیر است ، چهار باقی مانده قطعاً مطابق با دید هستند. در شیر است اوقات تلخی، رایحه ای تازه اما پر ادویه که ترکیبی از دانه های فلفل سبز و سیاه با وتیور و ترنج است. این رایحه ممکن است از نظر جنسیتی خنثی ترین رایحه باشد ، که تصور می کنم اگر در یک فضای مشترک زندگی می کنید به سرعت تمام می شود.

بنفشه پایان می یابد دارای رایحه بنفشه قوی است ، اما بخور ، چای سیاه و برگ توتون به آن غنایی می بخشد که شکوفائی آن را تعدیل می کند. از آنجا که از طریق صفحه رایانه خود نمی توانید آن را بویید ، عطری را تصور کنید که شخصی که کتابخانه بسیار زیبایی دارد و مملو از کتابهای چرمی است ، ممکن است از آن استفاده کند – این کاملاً همین است. جیر پونی با ترکیبی از زعفران ، آناناس ، هل ، جیر و کسری پچولی دارای خاکی است.

گل رز شیرینی گل رز کاملاً ترکی و شکوفه تمشک با عود پرچم و چوب صندل گره خورده است. هرمان می گوید: “گل رز است ، که بسیار زنانه است ، اما ما این جنگل های زیبا و تاریک را در آنجا داریم.” “ما فلفل دلمه ای صورتی داریم. ما شکوفه تمشک داریم. من می دانم که امروزه به دلیل پیچیدگی های هویت کسی. گاهی اوقات ، ما مجبور هستیم که کاوش کنیم و کمی تهاجمی تر و سخت تر شویم ، مانند جنگل ها ، اما همه ما این طرفهای بسیار انعطاف پذیر و حساس ، و زمانهایی که باید به درون نگری بیشتری ادامه دهیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>