Boots شریک زیبایی جزیره لاو است

محصولات خرده فروش سلامت و زیبایی در مرکز عمارت مایورکا برای مجموعه واقعیت های تابستانی ITV قرار خواهند گرفت

کالاهای اصلی خرده فروشی سلامتی و زیبایی به عنوان حامی رسمی رسمی داغترین سریالهای تابستانی ITV2 شناخته شده است جزیره عشق.

برای سال 2021 ، برنامه مطابقت با عشق ، از زیبایی های بوتز ، مراقبت از آفتاب و پوست ، و محصولات نظافت مردانه در مرکز عمارت مایورکا ، به ویلا های سرزنده خود خوش آمد می گوید تا برای رسیدن به تاج فصل مبارزه کند.

خریداران زیبایی همچنین می توانند محصولات برجسته را از طریق برنامه Love Island و همچنین یک مرکز اختصاصی در boots.com خریداری کنند.

پیوندهای زیبایی سابق برای اولین بار در فصل زمستان سریال واقعیت ، که سال گذشته در آفریقای جنوبی فیلمبرداری شده بود ، با گروه Lookfantastic گروه Hut بود.

در همین حال ، رقیب Boots ، Superdrug ، به لطف معامله با نمایشگاه در سال 2017 ، از افزایش بازدیدکنندگان وب سایت بهره مند شد ، در حالی که فروش محدوده برنز Solait با افزایش 76 درصدی به اوج جدیدی رسید.

جزیره عشق مترادف با تابستان شده است و به عنوان پربیننده ترین برنامه تلویزیونی برای افراد 18 تا 34 ساله ، این مشارکت به ما فرصتی منحصر به فرد می دهد تا سر این جمعیت دموکراتیک جوان را برگردانیم. ”

“و با بیش از 50 زیبایی جدید در سال گذشته ، ما مطمئن هستیم که آنها یکی را برای آنها پیدا می کنند.”

این معامله همزمان با کمپین تابستانی خرده فروش Walgreens Boots Alliance متعلق به ‘Feel Good as New’ است و بازاریابی فروشگاهی و رسانه های اجتماعی را در این ماه تحت تأثیر قرار داد.

چکمه های ” Find one (s) ” خلاقانه ، که به طور موازی بین یافتن آرایش مناسب و شریک زندگی شما ایجاد می شود ، برای کشف اسکورهای زیبایی جدید نیز راه اندازی می شود.

“پیدا کردن یک شریک زندگی” برای ما مهم بود جزیره عشق که نه تنها مخاطبان اصلی سریال را به خود جلب می کند ، بلکه دارای مهارت لازم برای زنده کردن معنای “احساس خوب” برای کسانی است که در خانه تماشا می کنند ، “. بهاویت چاندرانی ، مدیر مشارکت های خلاق و دیجیتال ITV.

“تعهد چکمه ها برای کمک به احساس خوب به مردم کمک می کند تا مردم در تابستان بهترین حالت را داشته و احساس کنند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>