Blinc Lauches Ultravolume Tubing Mascara | مرور

به ندرت پیش می آید که بگویم بدون یک محصول زیبایی نمی توانم زندگی کنم. (و بله ، من می دانم که واقعاً می توانم بدون هیچ کس زندگی کنم – اما در مورد کیفیت زندگی من چطور؟) گفته شد ، برای من ، ریمل ماسوره ای یک امر غیر قابل تعویض است ، وحشت هنگام تمام شدن شما ضروری است.

اگر از قبل می دانید که ریمل مژه و ابرو چیست ، از دو پاراگراف بعدی راحت باشید (و مستقیماً از بررسی یکی از بهترین فرمول هایی که امتحان کرده ام عبور کنید) ، اما اگر نه ، لطفاً به ما اجازه دهید توضیح دهیم: جینجر کینگ ، شیمی دان محصولات آرایشی و بهداشتی ، قبلاً گفت ، ریمل های مومی ، نسخه های لوله ای حاوی پلیمرهایی هستند که به دور مژه ها می پیچند تا در طول روز لکه دار یا پوسته پوسته نشوند. جذابیت. به همین دلیل است که برای از بین بردن آنها فقط به آب گرم نیاز دارید. فشار ملایمی را اضافه کنید و متوجه خواهید شد که “لوله” های کوچک کاملاً لغزنده هستند.

بنابراین برای افرادی مانند خودم با پلک های کلاه دار (که به معنای مژه های من است که درب های من را لرزانده و منجر به لکه دار شدن می شود) یا چشم های حساس (به یاد داشته باشید که ما در مورد عدم مالش یا برداشتن چند مرحله نیاز نداریم؟) ، ریمل های لوله ای جواب یک دعا اما از آنجا که زندگی همه چیز درمورد بخشیدن و گرفتن است ، بیشتر ریمل های ماسوره ای همان اثرات فوق العاده چشمگیر (بخوانید: حجم دهی و طولانی شدن) را از فرمول های سنتی به شما منتقل نمی کنند.

شاید بتوانید حدس بزنید که من با این کار کجا می روم: ریمل لوله ای Blinc UltraVolume شما را ثابت می کند می توان به طور کامل داشتن. لوئیس فارسداکیس ، بنیانگذار و مدیرعامل Blinc ، می گوید: “پس از” دهه ها “پیشرفت ،” پیشرفت عمده با ترکیبی از مواد جدید – از جمله پلیمرها – و فرآیندهای ابتکاری تولید “حاصل شد.

نویسنده ای که ریمل لوله Blinc UltraVolume Tubing را پوشیده است.

با احترام از نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>