Birchbox با Stasher همکاری می کند تا برای ماه آوریل پیشنهاد زیبایی دوستدار محیط زیست ایجاد کند

این برند جعبه سنتی خود را با کیسه سیلیکونی قابل استفاده مجدد عوض می کند ، حاوی پیشنهادهای دوستانه کره زمین از Kiehl’s ، Greenfrog Botanics و Algologie

مارک مشترک زیبایی Birchbox با همکاری تیم Stasher ، متخصص کیف های قابل استفاده مجدد ، برای ارائه تجربه زیبایی پایدارتر ، در ماه آوریل به جعبه ماهانه خود یک تغییر محیط زیست می بخشد.

آوریل امسال ، در جشن روز زمین در 22 ام ، مشترکین زیبایی ماهانه خود را در یک کیسه Stasher قابل استفاده مجدد ، یک کیسه سیلیکونی سازگار با محیط زیست که گفته می شود مانع از ورود 50 میلیون کیسه پلاستیکی یکبار مصرف به جریان زباله می شود ، پیدا می کنند. انگلستان تا به امروز

در داخل ، طرفداران زیبایی انتخاب متنوعی از پیشنهادات زیبایی طبیعی و پایدار را از جمله Kiehl ، Greenfrog Botanics ، Huygens و Algologie کشف خواهند کرد ، در حالی که کیف می تواند برای ذخیره محصولات زیبایی ، مواد غذایی و هر چیز دیگری که کاربران می خواهند پس انداز کنند ، دوباره مورد استفاده قرار گیرد.

کاتیا بوچامپ ، مدیر عامل و بنیانگذار Birchbox ، گفت: “در Birchbox ، ما به قدرت خود برای ساختن جهانی که می خواهیم در آن زندگی کنیم اعتقاد داریم و این از مراقبت از سیاره ما شروع می شود.

“ما مأموریت داریم زیبایی را برای مشتریان ساده کنیم و از همکاری با Stasher بسیار هیجان زده هستیم بنابراین می توانیم برای آنها سهولت ایجاد پایداری را در زندگی خود نیز فراهم کنیم.”

این مشارکت بخشی از تلاش های مداوم Birchbox برای پایدارتر شدن است ، پس از آنكه بسته بندی های آن 100٪ قابل بازیافت و زیست تخریب پذیر در سال 2016 است.

این شرکت همچنین متعهد شده است كه تا سال 2025 80٪ از هر آنچه تولید می كند قابل بازیافت است كه قصد دارد با اتخاذ تدابیری برای انتقال مواد زائد از محل دفن زباله به این هدف دست یابد.

Shannon Morgan Stearns ، معاون بازاریابی در Stasher ، افزود: “ما از همکاری با Birchbox برای ارائه یک راه حل قابل استفاده مجدد برای کمک به مشترکان در ذخیره موارد مهم بسیار هیجان زده هستیم.

“ما خوشحالیم که ماموریت خود را با مخاطبان جدید به اشتراک می گذاریم و یک گزینه ساده برای پلاستیک یکبار مصرف ارائه می دهیم.”

مصرف کنندگان می توانند با مراجعه به سایت birchbox.co.uk در جعبه آوریل (13.95 پوند) ثبت نام کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>