Biossance از ریز ویترسپون بازیگر زن دعوت می کند تا ابتکار عمل “پاک” را تحت فشار قرار دهد

بازیگر برنده جایزه اسکار به عنوان سفیر جهانی برند به تیم می پیوندد و محتوای بازاریابی اخلاق “پاک” برند زیبایی را ایجاد می کند

صاحب نام تجاری زیبایی Amyris از ریز ویترسپون بازیگر تزئین شده آمریکایی استفاده کرده است تا جنبش زیبایی “پاک” را برای نام تجاری مراقبت از پوست Biossance خود اعمال کند.

به عنوان بخشی از مشارکت 5 ساله ، ویترسپون در ایجاد محتوا برای فعالیت های بازاریابی مارک تجاری و گفتگوهای اصلی در مورد آنچه که در صنعت به عنوان جنبش زیبایی “پاک” شناخته می شود ، نقش مهمی خواهد داشت.

همچنین انتظار می رود Witherspoon ، که به عنوان تهیه کننده چندین فیلم خود فعالیت کرده است ، بسته های نسخه محدود را با بازی اسکاس مورد علاقه خود در Biossance تهیه و تنظیم کند.

برنده جایزه اسکار 2006 گفت: “من همیشه از آنچه بر روی پوستم قرار می گرفتم آگاه بوده ام ، اما پس از تمام مدت زمانی که در کار حرفه ای خود صرف ساخت مجموعه های هنری شده ام ، چیزهای زیادی آموخته ام.”

“همانطور که دانش من رشد کرده است ، تمایل من به استفاده از محصولات تمیز و آگاهانه ایجاد شده است.

“من نه تنها عاشق محصولات Biossance ، به ویژه گل رز آنها ، بلکه تیم نوآورانه و تحت هدایت زنان و مأموریت آنها نسبت به آینده پایدار شدم.”

وی افزود: “پوست من هرگز احساس سلامتی نکرده است و من افتخار می کنم که با چنین رهبر قدرتمندی در صنعت برای پایداری و مراقبت از کره زمین کار می کنم.”

این اولین حضور Witherspoon در صحنه زیبایی نیست.

در سال 2017 ، او به عنوان مدیر داستان خود در یک نقش چند وجهی به تیم الیزابت آردن پیوست و به عنوان بخشی از بازسازی دیجیتال خود ، محتوای آنلاین برای مارک متعلق به Revlon ایجاد کرد.

یک سال بعد ، او دعوت شد تا در اجلاس مراقبت شخصی P&G در اجلاس #SheIsEqual ، با مشارکت انجمن تبلیغات ملی “جنبش #SeeHer” صحبت کند تا از برابری جنسیتی در بین دولت ها ، بخش خصوصی و صنایع سرگرمی الهام بگیرد.

کاترین گور ، رئیس این برند ، در مورد معامله ویترسپون با Biossance ، افزود: “ریس یک قهرمان توانمند سازی و آموزش است.

“قابليت گفتن ، اشتياق واقعي او براي يادگيري و علاقه به اعتقادات وي ، هر کسي را که به او برسد درگير مي کند.

“ما مفتخریم که در پیشبرد مأموریت خود به سوی آینده ای پایدارتر برای کره زمین از طریق زیبایی پاک با او شریک هستیم.”

وی ادامه داد: “Biossance همچنان رشد پیشرو در صنعت را تجربه می کند و ما انتظار داریم که همکاری ما با Reee باعث افزایش آگاهی جهانی مصرف کننده ما شود و در عین حال به بهبود اثربخشی مأموریت ما ، استراتژی زیبایی پاک ، با هدایت علم منجر شود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>