Bimini Bon Boulash در باند “Drag Race UK” از لباس آکنه استفاده می کند

بازی باند در مسابقه کشیدن RuPaul در فصول اخیر به طرز باورنکردنی در سراسر هیئت مدیره بسیار شدید است که بسیار نادر است که من کاملاً تحت تأثیر یک نگاه کششی قرار بگیرم – اما بیمینی بن بولاش، از فصل دو همتای نمایش در انگلستان ، ظاهراً بدون تلاش و کوشش با کل لباس آراسته به لباسهای مصنوعی و جواهرات حلقه دار ، این کار را انجام داد. درست است ، جوش های جرقه ای به تازگی راه خود را به سمت نمادین کشانده است مسابقه را بکشید باند

در طول قسمت 4 مارس ، Bimini (آیا می توانم شما را سوالات ، سوالات بنامم؟) “لباس زیر” خود را برای موضوع هفته “سنگسار در باند فرودگاه” خود ارائه داد ، که برای آن هر ملکه نوعی جلوه پوشیده از جواهرات ارائه می داد. او از سر تا نوک های گوشتی به شکل پاشنه های بند دار ، جوراب شلواری راه راه و یک ژاکت بزرگ داشت ، که همه آنها با خوشه های ناهموار گوهرهای قرمز پوشانده شده بود که به نظر می رسد مانند آکنه است. در زیر کلاه گیس بلوند پلاتین و بلوند Bimini ، پوست او دارای همان “zits” های روشن بود ، که هنگام راه رفتن و ژست گرفتن برای قضات وانمود می کرد با انگشتان خود پاپ می کند.

به عبارت دیگر: Bimini Bon Boulash آکنه را به طور عجیبی برای توده های مردم زیبا ، شیک و شیک جلوه داد. لحظه ای که او در این نگاه ظاهر شد ، من به طور شنیدنی نفس نفس می زدم و هم اتاقی ام را – که تمام عمر با آکنه های کیستیک هورمونی سخت زندگی کرده است – به اتاق فراخواندم. پاسخ او؟ “این نوع چیزهایی است که من واقعاً در جوانی می خواستم از تلویزیون ببینم.”

و من دقیقاً می دانم منظور او از این حرف چیست. موقعیت قرار دادن zits به عنوان چیزی هنرمند و باحال قطعاً می تواند به افراد کمک کند تا در مورد شکستن خود احساس اعتماد به نفس بیشتری کنند – و اگر این قدرت کشیدن در کار نیست ، من صریحاً نمی دانم که چیست. قضات با دیدن انتقادات درخشان از RuPaul و شرکت (و بعداً ملکه برنده هفته اعلام شد) ، قاضیان به وضوح موافق هستند.

برای دیدن این قسمت و همه قسمت های دیگر DraP Race RuPaul’s UK از ایالات متحده ، شما به عضویت Wow Presents Plus نیاز دارید ، که همچنین دارای مجموعه های بین المللی دیگر این حق رای دادن است.


بیشتر در مورد مسابقه را بکشید:


و اکنون ، ما گروه بازیگران را ارائه می دهیم مسابقه را بکشید توضیح تاریخچه درگ:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>