Benefit با فرمول نسخه محدود 20 سالگرد Hoola Bronzer را جشن می گیرد – مصاحبه

از آن زمان ، Benefit به مانترا برطرف نشد که با Hoola اصلاح نشود ، فرمول و بسته بندی آن در 20 سال گذشته کمی تغییر نکرده است. واضح است که به نظر می رسد که این کار در حال انجام است زیرا بر اساس آمار این برند ، یک جعبه برنز در طول سال 2020 هر 15 ثانیه به فروش می رسد (این برند فقط برای ادامه کار خود مجبور بود هر ساعت 1200 برنز تولید کند). جای تعجب نیست که این نیز برنده جایزه بهترین زیبایی است.

چه چیزی باعث موفقیت هولا می شود؟ احتمالاً ترکیبی از موارد است. برای اولین بار ، هولا در زمان راه اندازی خود به یک سوراخ در بازار زیبایی پرداخت. هلفریچ توضیح می دهد: “فرمول Hoola در آن زمان برای ارائه برنز مات خنثی و بدون لرزش برای درخشش ظاهری طبیعی منحصر به فرد بود.”

و همچنین این واقعیت وجود دارد که Benefit “زمان زیادی را صرف یافتن ترکیبی کامل از رنگدانه های سفید ، قهوه ای ، قرمز ، بنفش و زرد” کرد تا سایه ای ایجاد کند که روی طیف گسترده ای از رنگ های پوست کار کند و به نظر می رسید برنز به جای نارنجی.

لازم نیست بیش از حد در مورد کاربرد آن تصور کنید. فقط آن را از آرایشگر ماریو ددیوانوویچ ، که قبلا گفته بود ، بگیرید جذابیت که “برنز در مورد گرم کردن پوست در جایی است که خورشید به طور طبیعی برخورد می کند.”

با برس تهیه شده توسط Hoola یا یک ابزار جداگانه به انتخاب خود ، پودر را روی نقاط بلند صورت (استخوان های گونه ، پل بینی ، مرکز پیشانی و چانه) گردگیری کنید. اگر احساس می کنید در این کار زیاده روی کرده اید ، آرایشگر پپ گی به شما توصیه می کند “همانطور که قبلا به ما گفته بود ، لبه های برنز خود را با یک برس تمیز و تمیز پاک کنید”.

گابی از Hoola Glow Shimmer Bronzer استفاده می کند.

گابی تورن /جذابیت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>