Beiersdorf در مورد بسته بندی زیبایی Nivea Naturally Good در جایگزینی پایدار تجدید نظر می کند

با انتخاب رزین پلی پروپیلن پایه زیست ، تولید کننده لوازم آرایشی تولید پلاستیک بکر مبتنی بر فسیل را کاهش می دهد

Beiersdorf ، سازنده محصولات آرایشی ، گزینه بسته بندی پایدار برای کرم های شبانه روزی Nivea’s Naturally Good را انتخاب کرده است.

این تولید کننده آلمانی اکنون محصولات نگین مراقبت از پوست خود را در یک رزین پلی پروپیلن با پایه زیست از شرکت مواد شیمیایی عربستان سعودی Sabic قرار می دهد.

این اقدام بخشی از اهداف بسته بندی پایدار Beiersdorf برای کاهش 50٪ پلاستیک بکر مبتنی بر فسیل برای محصولات آرایشی خود است.

در همین حال ، گزینه جایگزین پایدار به Beiersdorf کمک خواهد کرد تا انتشار کربن و اثرات زیست محیطی خود را که در دستور کار پایداری ، مراقبت فراتر از پوست قرار دارد ، کاهش دهد.

مایکل بکر گفت: “ما از اجرای این تغییر مهم در بسته بندی محصولات با نام تجاری Nivea خود هیجان زده ایم و اولین نفری هستیم که در بازار انبوه مراقبت از پوست از پلی پروپیلن ساخته شده از مواد اولیه زیست پایه نسل دوم استفاده می کنیم.” رئیس توسعه بسته بندی جهانی در Beiersdorf.

“همراه با Sabic ، ما گام بزرگی به جلو در تبدیل بسته های معمولی مبتنی بر فسیل در بخش های آرایشی و بهداشتی و بهداشتی به سمت گزینه های كاملاً پایدار برداشته ایم.”

بسته بندی جدید Nivea از ژوئن 2021 به مرحله فروش می رسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>