Beauty YouTuber Desi Perkins Serum درخشان ویتامین C Dezi Skin Claro Que C | مرور ، مصاحبه

تصور کنید که در یک سفر باروری به دنیا آمده اید ، بچه دار می شوید و برند خود را در میان یک بیماری همه گیر راه اندازی می کنید. استرس زا به نظر می رسد ، درست است؟ خوب ، این دقیقاً همان زیبایی YouTuber و احساس شبکه های اجتماعی است دیزی پرکینز انجام داد

در اواخر سال 2020 ، پرکینز و همسرش تصمیم گرفتند یک سفر باروری طولانی و احساسی را دنبال کنند ، همه در حالی که قصد داشتند مارک تجاری خود ، دزی را کنار بگذارند ، زیرا تمام دنیا در حال شیوع یک بیماری همه گیر است. او می گوید: “این خیلی زیاد بود.” جذابیت “من به معنای واقعی کلمه به تازگی پسرم ، اوشن را به دنیا آورده ام و 10 دقیقه بعد ، شوهرم استیون به من نگاه کرد در حالی که با تیم در Zoom بود و از او پرسید ،” آیا شما آماده راه اندازی هستید؟ ” همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد ، اما بسیار جادویی بود. ”

پرکینز نام تجاری خود را با عینک آفتابی در دسته ای از سبک ها و رنگ های مختلف راه اندازی کرد ، اما او برنامه ریزی بیشتری داشت. و اگر بگویم که واقعاً پیش بینی مراقبت از پوست از طریق تأثیرگذار را ندارم ، دروغ می گویم. و غرایز من درست بود زیرا پوست دزی بالاخره اینجا است ، و همه چیز با اولین پرتاب او شروع می شود: البته سرم براق ویتامین C.

او می گوید: “صادقانه بگویم ، من همیشه نقشه راه اندازی مراقبت از پوست را داشتم ، اما به دلیل همکاری در گذشته با مارک های عینک آفتابی ، من واقعاً می دانستم که با عینک چشم چه کار می کنم.” “مراقبت از پوست در حال انجام است ؛ زنده شدن فقط دو سال طول کشید.”

پرکینز تصمیم گرفت مارک جدید خود را با سرم ویتامین C شروع کند زیرا لکه های تیره مواردی است که او مدتی است با آن دست و پنجه نرم می کند. او می گوید: “بیایید واقعی باشیم – همه ما مقصر جوش زدن هستیم.” “و هنگامی که تصمیم می گیرم یکی را انتخاب کنم ، برای روزها نقطه تاریکی خواهم داشت ، بنابراین من واقعاً می خواستم فرمولی ایجاد کنم که به آن رنگ آمیزی زیاد کمک کند.”

سرم ویتامین C DEZI SKIN در زمینه سفید

سرم براق ویتامین C Dezi Skin Clear C

این فرمول بدیهی است از ویتامین C برای روشن و متعادل نگه داشتن ناهمواری های پوست برخوردار است ، اما فقط ویتامین C نیست. به گفته شیمی دان لوازم آرایشی رون رابینسون ، آسکوربات تتراهکسی الدسیل و اسید اتیل اسکوربیک ، فرم های قوی تری از ویتامین C هستند که باعث روشنایی بیشتر می شوند. و به صاف شدن چین و چروک ها کمک می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>