Bath and Body Works مارک های L را با عملکرد رکورد Q4 به ارتفاعات جدید می رساند

تجارت پر رونق زیبایی از افزایش مراقبت از خود در طی شیوع بیماری بهره مند شده است

صاحب زیبایی L Brands از افزایش 10 درصدی فروش قابل مقایسه برای Q4 که به تاریخ 30 ژانویه 2021 به پایان رسید ، از طریق فروشگاه ها و کانال های مستقیم گزارش کرده است.

فروش خالص به 4.8 میلیارد دلار رسیده است ، در مقایسه با فروش خالص 4.7 میلیارد دلاری Q4 که در 1 فوریه سال 2020 به پایان رسید ، بیشتر به لطف افزایش 22 درصدی فروش در Bath & Body Works برای سه ماهه گذشته.

در یک تکرار تاریخ ، مارک حمام و بدن همچنین مجامع آمریکایی را از طریق Q3 حمل می کند و گزارش می دهد که 56٪ افزایش فروش قابل مقایسه دارد که این رکورد برای این گروه است ، زیرا محبوبیت تقاضا برای محصولات مراقبت از خود افزایش می یابد.

با این وجود ویکتوریا سکرت ، فرزند مشکل گروه ، 3 درصد افت فروش در سه ماهه گذشته را تجربه کرد.

اما فروش 4 درصدی برند زیبایی و مد برای Q3 توانست ویکتوریا سکرت را سیاه کند و فروش 1٪ را برای کل سال افزایش دهد.

به طور کلی ، L Brands 21 درصد بهبود فروش قابل مقایسه برای سال در مقایسه با 2019 ثبت کرده است.

DTC باعث فروش می شود

با توجه به بیماری همه گیر Covid-19 و متعاقب آن بسته شدن آجر و ملات ، فروش مستقیم به مصرف کننده (DTC) محبوب ترین روش خرید برای مصرف کنندگان بوده است.

صادقانه برای مارک های L ، 74 درصد از فروش حمام و بدن از طریق کانال های مستقیم انجام شده است ، در حالی که ویکتوریا سکرت 33 درصد رشد داشته است.

اندرو مسلو ، مدیر عامل شرکت L Brands گفت: “به دنبال نتایج رکورد سه ماهه سوم ، تلاش ها و اعدام های استثنایی تیم ما این امکان را برای ما فراهم کرده است که در سه ماهه چهارم عملکرد رکورد دیگری داشته باشیم.”

“ما در Bath & Body Works قدرت مداوم و همچنین پیشرفت قابل توجه در عملکرد Victoria’s Secret را تجربه کردیم.

“با نگاه به جلو ، ما همچنان بر استراتژی خود متمرکز هستیم تا کالاهای جذاب و تجربیاتی را به مشتریان خود ارائه دهیم و در عین حال یک محیط امن را حفظ کنیم.”

وی افزود: “در عین حال ، ما در برنامه های خود برای جدا کردن دو تجارت خود به حرکت خود ادامه می دهیم.”

مارک های L مارس ماه آگوست را برای جدایی مشاغل خود در نظر گرفته است و ویکتوریا راز را از عملکرد بیش از حد حمام و بدن خود جدا می کند.

مارتین واتر مدیر عامل لباس زیر زنانه ویکتوریا سکرت پس از جدایی سکان هدایت این کار را به دست خواهد گرفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>