BASF شبیه ساز ضد آفتاب را به روز می کند

Sunscreen Simulator 4.0 برای کمک به توسعه مراقبت از آفتاب “سبز” از EcoSun Pass استفاده می کند

BASF Care Creations عملکرد شبیه ساز ضد آفتاب خود را که ابزاری برای تعیین SPF محصولات است ، شامل پارامترهای محیطی ، اصلاح کرده است.

آخرین راه اندازی مجدد ، Sunscreen Simulator 4.0 ، یک رابط کاربری قابل تنظیم و به روز شده ارائه می دهد که کاربران را از طریق شبیه ساز راهنمایی می کند و گزینه های ایجاد و مدیریت محصولات و داده های شخصی را گسترش می دهد.

دسترسی به پشتیبانی علمی نیز در کابین خلبان ادغام شده است.

همانطور که دکتر میریام سون از مرکز فنی جهانی ، سان مراقبت ، توضیح داد: “ادغام EcoSun Pass یک گام فوق العاده برای پیشرفت فرمول سازها است.

“علاوه بر عملکرد اشعه ماورا بنفش ، آنها هم اکنون می توانند به طور مستقیم تأثیر محیطی سیستم های فیلتر اشعه ماورا بنفش را بررسی کنند.”

همچنین Solubilizer Simulator ، بخشی از Sunscreen Simulator 4.0 ، جدید است که اثر ترکیبی از فیلترهای UV و نرم کننده ها را ارزیابی می کند و اطلاعاتی در مورد طبیعی بودن نرم کننده ها ارائه می دهد.

شبیه ساز یک معیار شناخته شده برای تعیین SPF و همچنین محافظت در برابر UVA و پایداری در برابر نور است.

اکنون می توان از آن برای محاسبه تابش نور آبی و تولید رادیکال های آزاد نیز استفاده کرد.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>