Axe با بسته بندی تازه برای مخاطبان ژنرال Z اولین بار با الهام از خیابان ساخته شده است

آژانس طراحی PB Creative با مارک متعلق به Unilever همکاری کرد تا طرح هایی با الهام از گرافیتی برای محصولات خوشبو کننده و مراقبت از بدن خود ایجاد کند.

مارک خوشبو کننده متعلق به یونیلور با تلاش برای ارتباط بیشتر با مخاطبان هدف Gen Z ، با نام تجاری بسته بندی جدید پر جنب و جوش ، چهره برند خود را تازه کرده است.

این مارک که با آژانس طراحی و شریک دیرینه PB Creative کار می کرد ، از هنر خیابانی در ماموریت خود برای سوق دادن مرد حیوان آراسته – که با نام سیاهگوش در انگلستان ، ایرلند ، استرالیا و نیوزیلند نامیده می شود – الهام گرفته شد و به جنب و جوش تر و مترقی تر تبدیل شد. قلمرو با تمرکز بر بیان خود.

برای خلق این طرح ها ، PB Creative برای هر یک از رایحه های Axe ، از جمله آفریقا ، آپولو ، بلک ، اکسایت و وسوسه ، بک استوری های مفصلی ایجاد کرد و با هنرمند خیابانی بن تالون روی تصاویر الهام گرفته از دیوارنویسی همکاری کرد تا هر محصول را همراهی کند.

بن لمبرت ، بنیانگذار و شریک خلاق در PB Creative ، در مورد بسته بندی جدید گفت: “” بیان “آینده Axe است که تعریف مجدد نام تجاری را تعریف می کند.

“این آغاز یک سفر هیجان انگیز است که مارک تجاری را در سطح بالاتری از طریق بیانات جذاب تر و مطلوب مارک Ax با مشتریان درگیر خواهد کرد.”

ظاهر جدید “تیز” بخشی از تلاش های مداوم این برند برای انطباق و تکامل با نیازهای متغیر مخاطبان خود در مردان جوان است ، که سال گذشته شاهد انتشار رشته ای از رایحه های نوآورانه و غیر معمول از جمله Leather & Cookies و همچنین بعنوان یک “دوست داشته باش یا از آن متنفر باش” همراه با پخش صبحانه Marmite برای رایحه ای محدود و محدوده مراقبت از بدن.

در همین حال ، Axe همچنین با سریال Netflix همکاری کرد آموزش جنسی تا اعتماد به نفس را در مخاطبان نوجوان خود از طریق به اشتراک گذاشتن داستان های دوست یابی در زندگی واقعی ، که توسط شخصیت های نمایش معرفی شده است ، تشویق کند.

مارکو مونتانارو ، مدیر ارشد برند در Unilever ، افزود: “PB نام تجاری را به ریشه های خود برگرداند اما با تمرکز و انرژی جدید.

“رویکرد هدایت شده توسط دیوار نویسی احساس” خیابان “تر با فرصت های گسترده ای برای فعالیت های هیجان انگیز جهان نام تجاری است.

“مارک در حال حاضر بسیار در جایی که ما می خواهیم و به آن نیاز داریم – با شخصیت ، با لبه” فرقه مانند “است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>