Avril Lavigne دقیقاً مانند سال 2002 به TikTok پیوست

او یک sk8er boi بود – و ظاهراً او هنوز هم دنیای او را سنگین می کند.

از آن زمان 19 سال گذشته است آریل لاوین یک داستان به قدمت زمان گفت: بالرین نوجوان با اسکیت باز آشنا می شود ، بالرین فکر می کند اسکیت باز زیبا است اما او یک دزد دریایی است ، اسکیت باز برای تبدیل شدن به یک ستاره راک ادامه می دهد. وقتی آواز “Sk8er Boi” به آهنگ مشهوری تبدیل شد ، تنها 17 سال داشت ، از زمان خوانندگی در مورد دختری با چهره زیبا که نمی توانست مردی را که او نمی بیند ، احساس طولانی تر آواز را طی کرده است – گفت sk8er boi – می تواند باشد. اما حتی اگر نزدیک به دو دهه از آن می گذرد ، لاوین کاملاً به همین شکل به نظر می رسد.

لاوین اولین بار در TikTok به نوستالژیک ترین شکل ممکن ظاهر شد ، “Sk8er Boi” را با همگام سازی لب و به نظر می رسد AF 2002. همه چیز آنجا بود: موهای بلند و بلوند صاف ، یقه گرد قرمز و آبی راه راه روی سه راهی گرافیکی ، لاک ناخن سیاه و سفید ، و البته ، oodles on oodles of liner مشکی که چشم های او را لبه کرده است. صادقانه بگویم ، تنها تفاوت قابل توجه در چند خال کوبی (واقعی) و مژه های چشمگیرتر از آنچه که برای برجسته کردن آرایش چشم پاپ پانک او استفاده می شود ، است.

گویی که دیدن لاویین به شکل واقعی خود کافی نبود ، این کلیپ به جز مشهورترین sk8er boi ، تونی هاوک ، که ثابت کرد هنوز هم در سن 53 سالگی حرکت کرده است- و گردن بند لاویین را برای پوشیدن ، ثابت کرد ، نیست.

لاوین برخی از تصاویر کلیپ TikTok را در شبکه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت ، جایی که طرفداران در کامنت ها وحشیانه بودند. یکی از مفسران نوشت: “Avril دوباره کراوات بسته و جهان بهبود می یابد. سرانجام ،” دیگری گفت: “ملکه پیر نمی شود.”

طرفداران امیدوارند که این ورود به TikTok به معنای این باشد که موسیقی جدیدی در راه است و اگر چیزی شبیه به bops و بانگرهایی باشد که او در زمان نوجوانی به ما داد ، همه ما طرفدار آن هستیم. او کاملا واضح است که می تواند ظاهر را مطابقت دهد.


اطلاعات بیشتر در مورد خط چشم:


اکنون 100 سال موی بلند را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>