Aveda با نوار شامپوی جدید تمیز می شود تا آب سالم برای تمام این روز زمین فراهم کند

مارک پایدار مراقبت از مو فروش نوار شامپوی پرورش شامپور خود را به موسسه خیریه غیرانتفاعی اهدا خواهد کرد: آب برای جمع آوری بیش از 2 میلیون دلار

مارک سازگار با محیط زیست موی آودا مأموریت دارد تا آبرو آوریل امسال با راه اندازی جدیدترین نوار شامپوی خود ، آب تمیز را به احترام ماه زمین بیشتر به آب نیاز برساند.

مارک متعلق به Estee Lauder با یک سازمان خیریه غیرانتفاعی همکاری کرده است: آب برای جمع آوری بیش از 2 میلیون دلار برای تأمین آب تمیز به افراد نیازمند در هند ، نپال ، ماداگاسکار و اتیوپی از طریق فروش نوار شامپو تغذیه Shampure و سایر محصولات ابتکارات

از زمان راه اندازی در تاریخ 1 آوریل ، مارک 5 دلار از فروش هر بار شامپو پرورش دهنده شامپور ، و همچنین مجموعه های Discovery خود ، که محصولات از بهترین محصولات فروش Nutriplenish ، Botanical Repair و Invati Advanced را ارائه می دهد ، برای کمک به امور خیریه کمک مالی می کند: آب تلاش ها.

علاوه بر این ، Aveda متعهد شده است كه 100٪ از كل فروشهای اینترنتی را در وب سایت aveda.co.uk خود در روز زمین ، كه در 22 آوریل سقوط می كند ، به خیریه: آب ، تا 600،000 دلار اهدا كند.

گفته می شود که نسخه محدود Shampure Nurturing Bar برای مراقبت از مو و کره زمین ایجاد شده و به آرامی موها را تمیز و تغذیه می کند ، وزن طولانی مدت دارد ، در حالی که این محصول همچنین بدون سیلیکون ، پاک کننده سولفات ، بدون ظلم و وگان است.

این محصول جامد همچنین دارای بسته بندی پلاستیکی صفر است و در 100٪ فیبر بازیافتی پس از مصرف مصرف می شود و به صرفه جویی در 2 تن پلاستیک کمک می کند که معادل 180،000 بطری آب است.

از زمان تأسیس کمپانی سالانه ماه زمین با نام تجاری Aveda ، Aveda تقریبا 65 میلیون دلار در زمینه اهداف زیست محیطی کمک کرده است.

اکنون ، این شرکت امیدوار است که آخرین راه اندازی های آن باعث شود تا مصرف کنندگان در امور خیریه مشارکت کنند: تلاش های آب ، که بیش از 29000 پروژه آب را در سطح جهان تأمین مالی کرده است تا به 8.4 میلیون نفر در کشورهای در حال توسعه کمک کند تا از آب پاک ، بهداشت و بهداشت بهتر شوند.

مشتریان می توانند از 1 آوریل در فروشگاه و آنلاین در aveda.co.uk ، فروشگاه Shampure Nurturing Bar (14 پوند) و مجموعه Discovery (با 20 پوند) این مارک را خریداری کنند و همچنین در سالن ها و آبگرم های شرکت کننده Aveda شرکت کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>