Asos 500 میلیون پوند برای تأمین رشد بین المللی جمع می کند

Asos مسلح به نیم میلیون اوراق قرضه قابل تبدیل ، تجارت خود را پس از خرید Topshop بازپرداخت کرده و استراتژی توسعه جهانی خود را هدایت می کند

غول دنباله زیبایی و مد الکترونیکی مستقر در انگلیس ، Asos 500 میلیون پوند اوراق قرضه قابل تبدیل برای تأمین اعتبار برنامه های توسعه جهانی خود جمع کرده است.

با توجه به رکوردشکنی شش ماهه تجارت خرده فروش ، که در آن سال 2026 ، سود ناخالص 19 درصدی نسبت به کتاب های 2020 و فروش انگلستان با رشد 39 درصدی به 800.4 میلیون پوند در مقایسه با سال قبل ، افزایش یافت ، در سال 2026 جمع آوری شد.

این گروه در بیانیه ای گفت: “این اوراق” انعطاف پذیری بیشتری برای ادامه سرمایه گذاری در پشت استراتژی رشد جهانی خود برای آسوس فراهم می کند.

در همین حال ، تزریق وجه نقد همچنین برای تأمین مالی تجارت پس از کسب Asos از چهار مارک تجاری معروف Arcadia ، از جمله جواهر تاج آن Topshop ، که این گروه در ماه فوریه 265 میلیون پوند خریداری کرده است ، استفاده خواهد شد.

Asos پس از مهر و موم اولین خرید خود ، بر ایجاد تغییراتی در سراسر تجارت تمرکز کرده است که از استراتژی رشد جهانی آن پشتیبانی کند.

Asos ‘در نتایج موقت خود برای شش ماه تا 28 فوریه ، که در اوایل ماه جاری منتشر شد ، به اجرای موفقیت آمیز سیستم Truly Global Retail (TGR) برای جایگزینی زیرساخت های فناوری خود با قابلیت های خرده فروشی که از اهداف رشد جهانی آن پشتیبانی می کند ، اشاره کرد.

این شامل بازنگری در سیستم عامل های داخلی Asos با ابزارها و فرآیندهای جدید برای بهبود روش تجارت برای مصرف کنندگان جهانی است.

یک مرکز تحقق جدید در لیچفیلد ، انگلیس ، که شش میلیون واحد در آن قرار دارد ، قرار است در سال 2023 بسیج شود ، در حالی که یک انبار مستقر در آتلانتا در ایالات متحده انتظار می رود در همان دوره فعال باشد و ظرفیت سهام را 50٪ افزایش دهد. .

مدیر عامل Asos ، نیک بایتون ، در مورد عملکرد نیمه اول خود گفت: “ما از عملکرد استثنایی نیمه اول خود خوشحالیم و از کار تیم های ما برای رسیدن به این هدف افتخار می کنیم.

“این نتایج رکورد ، که شامل رشد چشمگیر فروش ، تعداد مشتری و سودآوری است ، نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی است که ما در برابر همه اولویت های استراتژیک و قدرت توانایی اجرای خود داشته ایم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>