Asos پیشنهاد می دهد تا با سیستم عامل های زیبایی Cult و Feelunique ارتباط برقرار کند

یک معامله موقعیت Asos را در بازار زیبایی تقویت می کند ، اما تصرف در سنگ تمام نیست

گفته می شود که Asos خرده فروش مد و زیبایی آنلاین در حال توسعه تصرف کالت بیوتی و Feelunique است زیرا این گروه نمونه کارهای زیبایی خود را گسترش می دهد.

بر اساس گزارشی از اسکای نیوز ، احتمال خرید سکوهای زیبایی خالص بازی که توسط صاحبان فعلی آنها برای فروش گذاشته شده است ، امری محتمل اما نامشخص است و احتمالاً فقط یکی از این دو هدف خواهد بود دنبال.

خرید هر یک از سیستم عامل ها باعث می شود موقعیت Asos به عنوان یک بازیکن زیبایی رقابتی تقویت شود ، زیرا در نتایج میان دوره ای نیم سال گذشته رکورد 114٪ برای گروه صورت و بدن خود گزارش کرده است.

اگر Asos بخواهد در تأمین یکی از مشاغل چند میلیون پوندی موفق باشد ، باید از THG Holdings ، شرکت مادر The Hut Group و گروه تجارت الکترونیکی آلمان Zalando ، که فکر می کنند علاقه مند نیز هستند ، جلوگیری کند. ارائه پیشنهاد برای سایت های زیبایی.

اسکای نیوز گزارش داد که پیشنهادات برای هر دو مشاغل طی چند هفته آینده ارائه می شود.

تصاحب شرکت Asos بعد از خرید مارک های Arcadia’s Topshop ، Topman ، Miss Selfridge و HIIT با قیمت 295 میلیون پوند در فوریه سال جاری ، یک علامت مهم دیگر برای این شرکت محسوب می شود.

این اقدام پس از آنکه آسوس گفت که نمی خواهد 70 محل فروش آجر و ملات مارک ها را به خطر بیندازد ، 2500 شغل را به خطر می اندازد.

تجارت لوازم آرایشی برای اظهار نظر با Asos تماس گرفته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>