AS Watson اهداف جدید پایداری را برای سال 2030 نشان می دهد

صاحب Superdrug و The Perfume Shop متعهد شده است که تا پایان دهه تمام بسته بندی های غیرضروری را از محصولات خود حذف کرده و انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش دهد

AS Watson با چشم انداز پایداری 2030 و اهداف تازه اجتماعی خود از برنامه های خود برای ایجاد جهان به مکانی بهتر برای 5.9 میلیارد مشتری خود رونمایی کرده است.

این مجموعه خرده فروشی ، مالک Superdrug و The Perfume Shop ، متعهد شده است تا سال 2030 بسته بندی های غیرضروری را در 13 مارک خود حذف کند ، استفاده از PVC را کنار بگذارد و قصد دارد تا سال 2025 از 20٪ پلاستیک بازیافتی در تمام بسته های پلاستیکی خود استفاده کند.

این کشور همچنین قصد دارد انتشار گازهای گلخانه ای را 40 درصد کاهش دهد و شدت برق آن را 30 درصد نسبت به سال 2015 تا پایان دهه کاهش دهد.

مالینا Ngai ، مدیر CO گروه W Watson Group و مدیر عامل AS Watson (آسیا و اروپا) ، گفت: “ما به عنوان بزرگترین خرده فروش بین المللی بهداشت و زیبایی در جهان ، احساس مسئولیت زیادی داریم که با انجام فعالیت های جهانی ، جهان بهتری ایجاد کنیم.

“ما سالانه به بیش از 5.9 میلیارد مشتری در سراسر دنیا خدمات ارائه می دهیم و از داشتن جامعه ای قدرتمند برای انجام کارهای خوب برای کمک به ساختن جهانی بهتر و پایدار سپاسگزاریم.”

روحیه مثبت

در همین حال ، غول سلامت و زیبایی به عنوان بخشی از مأموریت مداوم خود برای بازگرداندن لبخند به لب مشتریان ، همچنین تا سال 2030 10000 عمل جراحی رایگان برای کودکان دارای شکاف لب و کام فراهم می کند.

این خبر در حالی منتشر می شود که انجمن لبخند این شرکت ، که سال گذشته به منظور ارتقا سلامت ذهنی و گسترش مثبت در میان اوقات دردسرساز آغاز به کار کرده است ، به هدف خود رسیده است که تا 20 مارس ، مصادف با روز جهانی ملل متحد ، به 1.8 میلیون “شاخص لبخند” برسد. از خوشحالی.

AS Watson به عنوان بخشی از جشن های 180 سالگی خود که در حال انجام است ، گفت که 180 اقدامات مراقبتی را نیز انجام می دهد تا با ابتکار عمل در سراسر شبکه فروشگاه های خود ، به منظور ایجاد تأثیر مثبت بر جامعه جهانی خود.

Ngai افزود: “در AS Watson ، ما معتقدیم که وقتی مردم لبخند می زنند ، جهان بهتر است.

“سلامت روان به طور ناگهانی تحت تأثیر همه گیر قرار گرفته است و با لبخند زدن بر لب هر کس که ما را لمس می کند ، ما سپاسگزاریم که همه مردم ما در کنار هم کار می کنند تا هدف بلندمدت را هدف قرار دهند.

“چشم انداز پایداری AS Watson 2030 وعده ای است که ما به سیاره و جامعه خود متعهد می شویم تا جهان را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنیم.”

آخرین اطلاعیه ها بر اساس تلاش های AS Watson برای کمک به نیازمندان در طی همه گیری Covid-19 است.

سال گذشته ، این شرکت بیش از دلار هنگ کنگ 60 میلیون HKD برای کمک به 1 میلیون نفر از افراد مستضعف در سراسر جهان اهدا کرد ، در حالی که Superdrug با ارائه واکسن در داروخانه های خود به مبارزه NHS علیه Covid-19 پیوست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>