AS Beauty Mally Beauty مورد علاقه QVC را جمع می کند

صاحب نام تجاری زیبایی نیویورک عهد کرد که برچسب آرایشگر Mally Roncal را به “سطح بعدی” برساند

AS Beauty اعلام کرده است که قصد دارد Mally Beauty ، مارک لوازم آرایشی رنگی را که توسط آرایشگر مشهور ، Mally Roncal تاسیس شده ، خریداری کند.

رونکال یکی از اولین هنرمندان گریمی بود که در QVC حضور داشت و مجموعه او هنگام پخش در سال 2005 رکورد های کانال خرید را شکست و تنها در 40 دقیقه به فروش رسید.

دفتر مرکزی AS Beauty با دفتر مرکزی در نیویورک گفت که این مارک به دلیل محصولات کاربر پسند و حضور “مغناطیسی” رونالک جذب این برند شده است.

رالف آزراك ، مدیر عامل AS Beauty گفت: “ما اعتقاد داریم كه زیبایی مربوط به توانمندسازی است و اعتماد به نفس دقیقاً همان چیزی است كه مالی بیوتی در زنان در سراسر جهان ایجاد می كند.”

وی افزود: ما از افزودن مارك تجاری بنیانگذار زن به نمونه كارهای رو به رشد خود هیجان زده هستیم و اطمینان داریم كه تیم ما می تواند با گسترش توزیع ، تقویت تجارت الکترونیکی و آوردن محصولات نوآورانه به مخاطبان حتی گسترده تر ، Mally Beauty را به ارتفاعات جدید برساند. “

رونکال ، که با اسامی از جمله بیانسه ، جنیفر لوپز و آنجلینا جولی کار کرده است ، اضافه کرد: “با داشتن یک میلیون چیز برای زندگی کردن ، آخرین چیزی که می خواهم ملیت های من نگران باشند آرایش آنهاست.

“اگر یک زن بتواند از ظاهر خود احساس خوبی داشته باشد و بداند که آرایش که در ساعت هفت صبح انجام داده هنوز هم در ساعت هفت شب ادامه دارد ، او می تواند بر جهان حکمرانی کند!”

خرید AS Beauty از Mally Beauty دو سال پس از خرید طولانی ترین خط لوازم آرایشی Julep Beauty و QVC ، لورا گلر انجام شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>