Archewell هری و مگان با P و G ارتباط برقرار می کنند

اما علی رغم نیت خوب آنها ، مشتریان با حمایت از P&G که کرم های روشن کننده پوست را در کارنامه خود ارائه می دهند ، با زوج سلطنتی تماس گرفتند.

گروه خیریه شاهزاده هری و همسرش مگان ، بنیاد آرچول ، با مالک زیبایی Procter & Gamble وارد همکاری جهانی چند ساله شده است.

طبق برنامه زوج سلطنتی ، تصمیم برای پیوستن به نیرو با مالک Herbal Essences بر اساس ارزشهای مشترک بود ، و پیوند در اطراف برابری جنسیتی – یک ماموریت نزدیک به دوک و دوشس ساسکس – و همچنین توسعه بیشتر فضاهای فراگیر بصورت آنلاین.

فعال کردن زنان و مردان به عنوان بخشی از این پروژه ، این گروه در نظر دارد تا تمام صداها را در سراسر جامعه به گوش برساند.

برای تحکیم این همکاری ، اوایل ماه جاری P&G در حمایت از Harvest Home ، یک پناهگاه بی خانمان مخصوص مادران باردار ، به بنیاد پیوست.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است: “از طریق بنیاد آرچول ، دوك و دوشس ساسكس مأموریت دارند كه آینده ای عادلانه تر و منصفانه برای زنان و دختران بسازند.”

“در این مشارکت ، بنیاد Archewell و P&G اولویت خود را بر عدالت جنسیتی قرار می دهند.”

با این وجود ، علی رغم نیت خیرخواهانه با مشارکت خیرخواهانه ، مصرف کنندگان به دلیل تأیید P&G که به فروش کرم های روشن کننده معروف است ، به این دو علاقه مند شدند.

Olay ، مارک اصلی مراقبت از پوست P&G ، دو محصول روشن کننده پوست را ارائه می دهد: White Radiance و Natural White که هر دو از طریق سایت onbuy.com برای خرید آنلاین موجود است.

در توضیحات محصول White Radiance به صورت آنلاین آمده است: “کرم شب Olay White Radiance Light Perfecting باعث آبرسانی غنی در طول شب شده و انصاف را احیا می کند.”

در همین حال ، پوست طبیعی سفید آن توصیف شده است: “پوست را با ویتامین های اساسی B3 ، Pro-B5 و E تغذیه می کند تا از رطوبت ، محافظت و کاهش لکه های تیره و تیرگی برای یک عدالت طبیعی سالم برخوردار باشد”.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>