Arcade Beauty برای تهیه کیسه های قابل شارژ تمام PE با L’Oréal همکاری می کند

در این شارژها ، در مقایسه با دو بطری شامپوی 250 میلی لیتری ، می توانید صرفه جویی در مصرف مواد را 75٪ کنید

Arcade Beauty اولین کیسه کاملاً پر-اکران سازگار با محیط زیست را برای شامپوهای L’Oréal Paris تولید کرده است ، که برای ایجاد قابلیت بازیافت بعد از ایجاد زیرساخت ها طراحی شده است.

شامپوهای L’Oréal Paris به صورت پر کردن مجدد پلی اتیلن عرضه می شوند ، که سبک تر از یک بطری پلاستیکی در موارد گفته شده برای اولین بار برای این گروه است.

Elvive Color Protecting Shampoo برای محافظت از موهای رنگ شده تولید شده است ، در حالی که Elvive Dream Lengths Restoring Shampoo برای موهای بلند آسیب دیده جواب می دهد.

برای توسعه محصولات ، نام تجاری می خواست دوباره پر کردن با اثرات زیست محیطی کم است. در پاسخ ، Arcade Beauty یک کیسه سه بعدی در 100٪ PE ایجاد کرد که L’Oréal می تواند در مقایسه با دو بطری شامپو 250 میلی لیتر ، صرفه جویی در مصرف مواد 75٪ داشته باشد.

می توان در کانال های بازیافت نرم PE که در زیرساخت های جمع آوری ، مرتب سازی و بازیافت به صورت محلی وجود دارد ، بازیافت مجدد محیط زیست را بازیافت کرد.

بسته 3D Pouch ضد نشت می تواند دارای یک درپوش تاشو یا درپوش پیچ باشد و – بسته به اندازه آن که از 30 میلی لیتر تا 1 لیتر متغیر است – دارای یک زبانه است تا بتواند به حالت ایستاده قرار گیرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>