Aqdot و Elementis توافق نامه همکاری انحصاری را ایجاد کردند

از طریق این توافق نامه Elementis به طور انحصاری محلول جذب بوی AqFresh و راه حل هوشمند انتشار عطر Aqdot را به فروش می رساند

Elementis ، پیشرو در زمینه ارائه مواد شیمیایی ویژه جهانی و Aqdot ، یک شرکت شیمیایی فوق مولکولی مستقر در کمبریج ، انگلیس ، اخیراً یک قرارداد همکاری تجاری منحصر به فرد برای بازار ضد عرق و خوشبو کننده ایجاد کرده اند.

از طریق این توافق نامه ، Elementis Personal Care Business به طور انحصاری محلول جذب بوی AqFresh و محلول رهش عطر هوشمند Aqdot را برای استفاده در فرمولاسیون محصولات ضد تعریق و خوشبو کننده به فروش می رساند.

ثابت شده است که AqFresh به طور قابل توجهی از بین بردن بو افزایش می یابد و ثابت شده است که می تواند بوی بدن را برای مدت زمان طولانی از بین ببرد.

علاوه بر این ، انتشار عطر کنترل شده و تحریک شده AqFresh تحویل طولانی مدت یک تجربه عطر کامل را فراهم می کند. این ترکیب از مزایا برای بازارهای عرق و معطر ایده آل است.

Stijn Dejonckheere ، معاون ارشد رئیس مشاغل مراقبت شخصی Elementis گفت: “ما مشتاقانه منتظر ارائه این راه حل مورد نیاز در بازار ضد عرق و دئودورانت های جهانی هستیم و همچنین مجموعه فعالان و مواد سازنده برنامه های ضد تعریق و خوشبو کننده پیشرو در بازار را تکمیل می کنیم.” بخش.

تیم رایت ، مدیر عامل شرکت Aqdot گفت: “ما خوشحالیم که با توجه به قدرت آنها در بازار جهانی ، با Elementis در گروه محصولات ضد عرق و خوشبو شریک هستیم. ما اطمینان داریم که تخصص و قابلیت های خرید و فروش المان به سرعت با AqFresh ارزش چشمگیری را برای مشتریان و مصرف کنندگان آنها در سراسر جهان ایجاد می کند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>