APC Packaging 15 سالگی را جشن می گیرد

APC Packaging ، ارائه دهنده راه حل های بسته بندی زیبایی دارای گواهینامه WBENC ، پانزده سالگرد خود را در 28 مارس سال جاری جشن می گیرد

در سال 2006 ، لیزا لین دید که بین آنچه محصولات آرایشی و بهداشتی و مارک های مراقبت از پوست در آمریکای شمالی و تولید بسته بندی در چین مورد نیاز هستند فاصله ای وجود دارد.

اولین نمایش Cosmoprof او در لاس وگاس افکار لیزا را تأیید کرد ، بنابراین او ارتباطات صنعت خود را به خارج از کشور و ایالات متحده ، خدمات مشتری و مهارت های خلاقانه و علاقه به صنعت زیبایی برای ساخت APC Packaging برده است.

مارک ها به دنبال زمان چرخش سریع تر ، افزایش پاسخگویی از تولید کنندگان بسته بندی ، محصولات با کیفیت بالاتر و همچنین راهنمایی از طریق توسعه بسته بندی پایدار و توسعه ابتکاری قالب سفارشی بودند.

لین یک تیم مهندس ، مدیر پروژه ، مدیر حساب اصلی و هماهنگ کننده های تدارکات را در مقر خود در فورت لادردیل توسعه داد تا مستقیماً یک تیم از کارکنان APC Packaging در چین کار کند. هر دو تیم بسته بندی APC در چین و ایالات متحده روزانه کار می کنند تا سریعترین زمان چرخش را بدون تضعیف کیفیت تضمین کنند.

لین همچنین تشخیص داد که نیازهای بسیاری از مارک های indie و کوچکتر نادیده گرفته می شود و می تواند به آنها کمک کند تا به مارک های ملی تبدیل شوند. او یک برنامه موجود ایجاد کرد و یک انبار 50،000 فوت مربع در فورت لادردیل با 24 ساعت چرخش سفارشات سفارش داد.

با رشد بسته بندی APC و تغییر نیازهای صنعت ، APC منابعی را برای توسعه گزینه های نوآورانه و پایدار بسته بندی اختصاص داد.

در سال گذشته ، تمرکز بر بسته بندی پایدار افزایش یافته و APC Packaging با معرفی چندین نوآوری اختراع شده از جمله سیستم قابل شارژ مجدد بدون هوا (ARS) و شیشه قابل شارژ (JRA) پاسخ داده است.

در سال 2020 ، بسته بندی APC توسط مجله LuxLife برای جوایز سلامتی و زیبایی به عنوان پایدارترین متخصص بسته بندی محصولات زیبایی.

در سال 2021 ، بسته بندی APC چندین نوآوری پایدار جدید دارد که در حال گسترش است. اولین مورد در ماه آوریل برنامه ریزی شده است و یک محصول واقعی تک ماده برای بازیافت آسان است.

مدیر عامل شرکت ، لیزا لین به همراه خواهرش ، رئیس جمهور ، کریستینا لین ، بسته بندی APC را به یک تجارت جهانی چند میلیون دلاری با تمرکز بر مراقبت از پوست ، نوآوری و پایداری در عرصه بسته بندی زیبایی برای مارک های جهانی از جمله Estee Lauder ، Clinique ، Glamglow تبدیل کرده اند. ، زیبایی استات و دکتر برانت.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>