APC Packaging گواهینامه WBENC را دریافت می کند

WBENC بزرگترین گواهینامه مشاغل تحت مالکیت زنان در ایالات متحده است

APC Packaging ، یک شرکت ارائه دهنده راه حل های بسته بندی زیبایی متعلق به زنان و به سرعت در حال رشد که 15 سالگرد خود را در اواخر این ماه جشن می گیرد ، اعلام کرد که به گواهینامه شورای ملی شرکت های تجاری زنان (WBENC) دست یافته اند.

گواهینامه WBENC برای مشاغل تحت مالکیت زنان که در سال 1997 تاسیس شد ، در نوع خود بیشترین اعتبار و مورد توجه را دارد

WBENC بزرگترین گواهینامه مشاغل تحت مالکیت زنان در ایالات متحده و مدافع برجسته زنان صاحبان مشاغل و کارآفرینان است.

روند WBENC شامل بازبینی عمیق تجارت و بازرسی سایت برای تأیید این است که اکثر مشاغل نه تنها تحت مالکیت و کنترل هستند بلکه توسط زنان نیز اداره می شوند.

لیزا لین ، مدیرعامل ایالت ، اظهار داشت: “این افتخار است که به عنوان یک تجارت معتبر متعلق به زنان شناخته می شوم ، زیرا زنان در ایالات متحده و سراسر جهان همچنان از صنعت زیبایی الهام می گیرند و همچنان رهبران تجاری خود را در سطح جهانی انجام می دهند.”

طبق WBENC ، این گواهی توسط بیش از 1000 شرکت نمایندگی از معتبرترین مارک های آمریکا ، علاوه بر بسیاری از ایالت ها ، شهرها و نهادهای دیگر شناخته شده است.

صدور گواهینامه WBENC برای فرصتهای شغلی بسیار سودمند تلقی می شود و به عنوان منبعی برای ارائه آموزش که به عضو شرکت و WBENC دارای گواهینامه WBE کمک می کند ظرفیت خود را رشد دهند ، در نظر گرفته می شود.

مدیر عامل شرکت ، لیزا لین به همراه خواهرش ، رئیس جمهور ، کریستینا لین ، بسته بندی APC را به یک تجارت جهانی چند میلیون دلاری با تمرکز بر مراقبت از پوست ، نوآوری و پایداری در عرصه بسته بندی زیبایی برای مارک های جهانی از جمله Estee Lauder ، Clinique ، Glamglow تبدیل کرده اند. ، زیبایی استات و دکتر برانت.

WBENC و همچنین بسته بندی APC بر این باورند که تنوع باعث ایجاد نوآوری و مشارکت می شود که به پیشرفت و موفقیت هر دو طرف کمک می کند.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>