Anastasia Karanikolaou آرایش کامل خود را فقط در 10 دقیقه مشاهده کنید – ویدئو

آناستازیا کارانیکولائو به نظر نمی رسد شبیه ترین فرد باشد. او 10 و نیم میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد و در اوقات فراغت خود مرتباً با لیست های A مانند بهترین دوستش ، کایلی جنر ، در ارتباط است. باور کنید یا نکنید ، بدون شک شما و کارانیلولائو (معروف به استاسی) دارای چندین حساسیت زیبایی هستیم. همانطور که در ویدئوی جدید خود نشان داد ، مانند بسیاری از ما ، او اکثر قریب به اتفاق نکات مورد علاقه خود در زمینه مراقبت از پوست و آرایش را از YouTube آموخته است. جذابیت.

استاسی به شوخی می گوید: “من اولین بار از دوران دبیرستان آرایش را شروع کردم و این کار را به خوبی انجام ندادم.” “من واقعاً از این نظر بد بودم و نمی دانستم چه کار می کنم.” با توجه به روال زیبایی 10 دقیقه ای که او اکنون استفاده می کند – که وی در ویدیوی ما برای ما خراب کرد – که به وضوح تغییر کرده است. با تشکر از این نکات و ترفندهای YouTube ، Stassie اکنون در زمینه آماده سازی پوست ، کانتورینگ ، پخت و بسیاری موارد دیگر طرفدار دارد (و همچنین توصیه های زیادی برای محصولات کشنده دارد).

همانطور که همه باید ، استاسی کارهای کم اهمیت خود را با “مهمترین” قسمت مراقبت از پوست آغاز می کند. او پس از مالیدن کرم صورت آبرسان بابی براون به سراسر صورت خود ، به سراغ کرم نجات چشم جادویی شارلوت تیلبری می رود و با حرکات بیرونی و رو به بالا آن را به آرامی زیر چشم خود می مالد. پس از آن ، نوبت به یک محصول پایه محبوب ، بنیاد ابریشم درخشان جورجیو آرمانی رسیده است. Stassie چندین نقطه کوچک از آن را در سراسر صورت خود قرار می دهد (فقط به اندازه ای که رنگ پوست او را یکدست کند) قبل از اینکه آن را با برس صورت Morphe x Ariel مخلوط کند. Stassie دنبال می کند که با KKW Correction در هلو برای زیر چشم خود را روشن می کند ، و به دنبال آن Kylie Cosmetics Bronzer Stick برای کانتور کردن استخوان های گونه ، پیشانی و بینی خود (فرض می کنیم بسیاری از افراد را به صورت رایگان در صورت بهترین دوست بودن دریافت می کنید) جنر)

استاسی تا چندی پیش طرفدار رژگونه های کرم نبود که چوب لب + گونه آرایش Milk او را برنده کرد – اکنون ، او می گوید که نمی تواند بدون آن زندگی کند به عنوان مرحله بعدی در زندگی روزمره. “من فقط آن را تا آنجا که می توانم در کنار قرار دادم [of my cheek]”او همه چیز را با Poudre Universal Libre Chanel تنظیم می کند ، یک پودر تنظیم کننده شل است. یک صنعت تأثیرگذار محبوب و اصلی مسئول ابروهای ربوده شده Stassie است: Anastasia Beverly Hills Brow Whiz. پس از استفاده از سایه Caramel به طاق های او یک طرح کلی ظریف می بخشد ، او به دنبال یک محصول شاخص دیگر ، Benefit Hoola Bronzer ، رفت تا گرما و تعریفی را بر گونه هایش بیفزاید.

وقتی او فقط چند دقیقه فرصت داشت ، Stassie از سایه چشم یا خط آراسته مفصل پرش می کند و به سمت ریمل مورد علاقه فعلی خود ، Ilia Limitless Lash ، می رود ، قبل از اینکه یک لکه برجسته در گوشه های داخلی خود ، روی بینی و او اعمال کند استخوان گونه. برای تنظیم همه چیز یکبار دیگر ، او تمام صورت خود را با Rare Beauty Always An Optimist 4-in-1 Prime & Set Mist sprice می کند. آخرین نکته در مورد برنامه Stassie موضوعی است که ممکن است از قبل متعلق به شما باشد: مرهم لب کره کاکائو Palmer’s.
او گفت: “من همیشه به آن نیاز دارم.”

کل برنامه 10 دقیقه ای آرایش استاسی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد زیبایی افراد مشهور:


اکنون ، روال زیبایی 10 دقیقه ای نسا بارت را ببینید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>