Ami Colé مارک لوازم آرایشی برای رنگ پوست های عمیقی است که منتظر آن بوده ام – بررسی

شما آن لحظاتی را می دانید که لب هایتان خیلی خشک شده است ، و بررسی می کنید که آیا مومیایی لب دارید یا نه ، اما تنها چیزی که می توانید پیدا کنید براقیت است؟ به هر حال آن را روی آن قرار می دهید زیرا می دانید اگر این کار را نکنید ، به طور مداوم لب های خود را می لیسید – حتی اگر به خوبی می دانید که این براقیت برای مرطوب کردن لب های شما به طور خسته کننده ای اسکوات می کند. این مسئله در مورد درمان لب نیست.

جیحان فوربس محصولات صورت آمی کول را بر روی صورت خود قرار داده است.

با احترام از جیحان فوربس

روغن درمانی لب ($ 20) قوام لب براق است ، اما این را بخرید – به لطف افزودن روغن دانه های بائوباب و دانه کاملیا ، لب های شما را مرطوب می کند. من واقعاً در همان موقعیت دقیق قرار گرفتم – در یک قرار ملاقات کمتر – و متوجه شدم که پس از چند دقیقه استفاده از روغن ، لب های من خشک نیستند ، به علاوه آنها رنگ شستشوی کمی خوبی دارند. روغن لب به نوعی رنگ مایل به قهوه ای مایل به قهوه ای است که روی لب ها کمی من را به یاد Chocolate Chotolit داغ Fenty Beauty می اندازد ، اما بدون لرزش. این یک رنگ روزمره خوب است و همچنین داشتن یک محصول براق که کار مرطوب سازی لب های من را انجام دهد بسیار زیبا است. این از طریق نوشیدنی خنک شد ، اما من مجبور شدم دوباره درخواست بدهم که بعضی از تاکوهای ماهی را رد کردم ، که انتظار می رود.

محصول سوم ، نور برجسته نورگیر (22 دلار) ، بدون یک تن رنگ ، درخشش را به گونه های شما می بخشد. این یک چوب جامد است و وقتی به آن نگاه می کنید ، می توانید دسته های کوچک طلا را که در یک موم شفاف گیر افتاده اند ، مشاهده کنید. این یک درخشش طبیعی و زیبا به پوست شما می بخشد – باعث می شود طوری به نظر برسید که انگار فقط یک مرطوب کننده استفاده کرده اید. انگشتم را روی محصول مالیدم و آن را به گونه هایم زدم تا بزنم. همان کاری را که می گوید انجام می دهد: حالتی کاملاً روشن از درون را ایجاد می کند اما به نظر چرب روی پوست نمی رسد.

به طور کلی ، من یکی از طرفداران Ami Colé هستم. همانطور که من آرایش را دوست دارم ، من هرگز دختری نبودم که پودر پخت کند. بسیاری از مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی با هدف استفاده از زنان پوستی تیره که از یک پایه مینیمالیستی استقبال می کنند وجود ندارد ، اما این یکی از آنها کار زیبایی انجام می دهد. اگر بیشتر از افراد کاملاً پوشاننده هستید ، ممکن است این کیف شما نباشد ، اگرچه پیشنهاد می کنم رنگ پوست را امتحان کنید – شاید فقط برای چند ساعت کارها باشد.

شما می توانید محصولات Ami Colé را که از 20 تا 32 دلار خرده فروشی دارند ، در amicole.com و در Thirteen Lune ، از اول ژوئن خریداری کنید.


بررسی بیشتر آرایش برای مطالعه شما:


اکنون ، روال روز شستشوی این زن را بررسی کنید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>