Allure Best از بهترین معاملات برنده زیبایی برای خرید در طول آمازون Prime Day 2021: Mario Badescu، GHD، Redken

امسال ، برای روز نخست آمازون 2021، ما اینجا هستیم تا به شما نشان دهیم که چقدر در صرفه جویی در هزینه و بارگیری بهترین محصولات زیبایی جدی هستیم. ما از طریق لیست گسترده ای از معاملات – که شامل بیش از 10،000 مورد است – برای ایجاد لیستی متشکل از پیشنهادات مراقبت از مو ، آرایش و مراقبت از پوست که دارای تخفیف شدید هستند ، ترکیب کرده ایم جذابیت جایزه بهترین زیبایی یا انتخاب خوانندگان. برخی حتی هر دو را به دام انداخته اند.

همه انتخاب های ما قبلاً توسط آزمایش شده اند جذابیت ویراستاران ، کارشناسان مورد علاقه ما و حتی برخی از شما. چه بهتر این است که با تخفیف بیش از نیمی از تخفیف در برخی موارد ، می توانید محصولی را که قبلاً شناختید و دوستش دارید دوباره ذخیره کنید و بدون اینکه هزینه زیادی صرف کنید ، به چیز جدیدی ضربه بزنید. به علاوه ، به یاد داشته باشید که Prime Members حمل و نقل رایگان دو روزه دریافت می کنند. دلایل بسیار کمی برای خرید نکردن تا محتوای قلبی شما را می بینیم.

معاملات نه تنها فراوان است ، بلکه بسیار زیاد است خوب. از جانب 21 ژوئن تا 22 ژوئن، دستگاه میکرو جریان NuFace و چندین مورد از لوازم جانبی آن را در یک مجموعه با تخفیف خریداری کنید. همچنین یک بسته برس آرایشی Best of Beauty توسط Sigma Beauty و یک برس سشوار Hot Tools وجود دارد که در طیف گسترده ای از بافت مو معجزه می کند.

پیش رو ، برندگان جوایزی را پیدا خواهید کرد که فکر می کنیم ارزش پول شما را دارند و مهر تأیید ما را تأمین کرده اند. و قبل از اینکه جلسه خرید خود را کامل کنید ، به یاد داشته باشید که تمام معاملات زیبایی Amazon Prime Day 2021 را که شایسته جایگاهی در سبد خرید شما هستند ، بررسی کنید.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>