Allure دیگر بسته بندی پلاستیکی را “قابل بازیافت” نمی نامد

“پایداری” مفهومی مبهم و همیشه در حال تحول است. در دنیای زیبایی ، بسیاری از موارد را در بر می گیرد ، اما یکی از بزرگترین نگرانی ها بطری ها ، شیشه ها و لوله هایی است که در کابینت های دارویی ، دوش های ما ، کیف های آرایش – و سپس سطل های زباله تجمع می یابند.

در این روز زمین ، ما در جذابیت می خواهیم هنگام گزارش از بسته بندی “پایدار” ، تعهد خود را در انتخاب واژه های خود به وضوح و با دقت تأیید کنیم و از صنعت زیبایی نیز می خواهیم که همین کار را انجام دهد. گام های مهمی در حال برداشتن است ، اما ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم تا واقعیت های مسئله ضایعات زیبایی را درک کنیم و به آن بپردازیم – و یک مکان خوب برای شروع ، نحوه صحبت در مورد آن است.

در اینجا تعهد ما به شما در مورد کلمات مهمی است که دیگر از آنها استفاده نخواهیم کرد یا با آنها استفاده نخواهیم کرد بسیار صلاحیت دقیق ، همانطور که در زیر توضیح داده شده است.

قابل بازیافت

ما هرگز به هر نوع پلاستیک “قابل بازیافت” نخواهیم گفت. بله ، بسیاری از پلاستیک ها هستند توانا قابل بازیافت نیستند – اما اکثر آنها هرگز انجام نمی شوند (بله ، حتی وقتی آنها را با دقت تمیز کرده و در سطل آشغال درست قرار دهید). فقط 9 درصد از کل زباله های پلاستیکی تولید شده در واقع به چیزی تبدیل شده است که در ادامه توانستیم از آن استفاده کنیم.

به همین دلیل است که ما نمی خواهیم از “قابل بازیافت” به عنوان عصا استفاده کنیم تا به خودمان بگوییم – و همچنین شرکت های کالاهای بسته بندی به خود بگویند – “اما دوباره استفاده خواهد شد!” جواب منفی. به احتمال زیاد برای مدت زمان طولانی در محل دفن زباله یا اقیانوس های ما زندگی خواهد کرد. بنابراین ، بله ، لعنتی ترین کار را برای مرتب کردن سطل آشغال انجام دهید. اما همه مسئولیت ها را به یک سطل آبی منتقل نکنید. این به شما بستگی دارد – و مهمتر از همه به تولیدکنندگان هم بستگی دارد – از پلاستیک کمتر استفاده کنید.

سبز

ما فقط از کلمه “سبز” برای توصیف چیزی استفاده می کنیم که به معنای واقعی کلمه دارای رنگ سرسبزی است. در غیر این صورت ، دقیقاً به چه معناست؟ (مطمئناً نمی دانیم!)

قابل تجزیه زیستی

ما هرگز از کلمه “زیست تخریب پذیر” استفاده نمی کنیم بدون اینکه در مورد مقصود ما کاملاً خاص باشد. در حالی که این کلمه “ماده یا جسمی را که قادر به تجزیه شدن توسط باکتریها یا موجودات زنده دیگر باشد” تعریف می کند ، هیچ محدودیت زمانی خاصی وجود ندارد – حتی پلاستیک نیز طی چند هزار سال تجزیه می شود – و اکثر دفن زباله ها اکسیژن کافی ندارند برای انجام کار

قابل شستشو

ما فقط برای توصیف محصولی که می تواند خراب شود از کلمه “قابل کمپوست” استفاده خواهیم کرد که در یک کمپوستر مسکونی در حدود 90 روز ، ایجاد سمیت خاک صفر در روند. در حال حاضر تنها 4 درصد از آمریکایی ها به وانت حاشیه جاده دسترسی دارند که کمپوست آنها را به یک تأسیسات صنعتی منتقل می کند – و ، طبق مطالعه اخیر TerraCycle ، فقط 10 درصد از آن تأسیسات صنعتی در واقع پلاستیک قابل شستشو را می پذیرند.

زباله صفر

ما هرگز یک محصول یا بسته بندی آن را “ضایعات صفر” توصیف نمی کنیم. در عوض ، ما از مارک تجاری استفاده می کنیم که از آن توصیفگر استفاده می کند تا دقیقاً منظور آنها از این اصطلاح تعریف نشده را به ما بگوید.

زمین پسند

ما هیچ نوع بسته بندی محصول را “زمین پسند” (یا “دوستدار محیط زیست” یا “سیاره دوست”) نمی نامیم – مگر اینکه موجود نباشد.


اطلاعات بیشتر در مورد پایداری:


اکنون ، داستان پشت را بیاموزید جذابیتتمیزترین و بهترین مهر و موم زیبایی:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>