Albéa و Erpro 3D Factory برای ایجاد نوآوری در محصولات آرایشی و بهداشتی با تکنولوژی چاپ سه بعدی HP Multi Jet Fusion سهامی دارند

Albéa خیلی زود اولین محصولات را روانه بازار می کند

Albéa دو سال پس از استفاده از فناوری چاپ سه بعدی در خدمات خود از طریق مشارکت تجاری با کارخانه راه اندازی Erpro 3D ، یک نقطه عطف جدید در توسعه راه حل های بسته بندی لوازم آرایشی 3D ایجاد کرده است.

این شرکت در حال حاضر در حال توسعه برنامه هایی با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی HP Multi Jet Fusion همراه با دانش فنی تولید لوازم آرایشی Erpro است.

در نتیجه ، نسل اول قطعات آرایشی و بهداشتی ، که برای بهره گیری از قابلیت های پیشرفته پلتفرم HP طراحی و تولید شده اند ، در آخرین مراحل توسعه هستند. Albéa خیلی زود اولین محصولات را روانه بازار می کند.

یان کراپت ، مدیر پروژه سه بعدی Albéa ، می گوید: “بهره گیری از تخصص HP و Erpro به ما امکان می دهد تا چاپ 3D را در لوازم آرایشی به سطح بالاتری برسانیم ، جزئیات دقیق تری که فناوری HP قادر به ارائه آن است ، کاملاً حیرت انگیز است.”

“با این کار ، ما به مشتریان خود سرعت ارائه راه حل های بازار همراه با یک طراحی سفارشی بی سابقه را هم در مقادیر کم و هم بزرگ ارائه خواهیم داد.”

در مرحله اولیه این تلاش مشترک ، Albéa ، Erpro و HP Inc همکاری نزدیک و مشترکی را برای طراحی و تولید برنامه های مطابق با استانداردهای نظارتی صنعت لوازم آرایشی و در عین حال ارائه سطح بی نظیر کیفیت ، هزینه و قابلیت اطمینان داشتند.

علاوه بر این ، ارائه مزایای طراحی برای فرآیند توسعه ، ارائه جزئیات فوق العاده و سفارشی سازی انبوه ، بسیار مهم بوده است.

ویرجینیا پالاسیوس ، رئیس مدیریت راه حل های چند جت فیوژن ، HP شخصی سازی و 3D چاپ

“این کار موفقیت آمیز با Albéa و Erpro امکانات شگفت انگیزی را برای مارک های برتر لوازم آرایشی در سراسر جهان فراهم می کند. قابلیت های پیشرفته فعال شده توسط Multi Jet Fusion امکان طراحی فوق العاده دقیق ، کیفیت دقیق و بهترین عملکرد را در کلاس برای قطعات مانند برس های لوازم آرایشی و سایر موارد فراهم می کند. “

Erpro به عنوان کاربر نهایی دستگاه ، فرایندهای تولید خود را برای پشتیبانی از تولید صنعتی قطعات کوچک طراحی شده توسط Albéa بهبود و سفارشی کرد.

فناوری چاپ سه بعدی همچنان فراتر از نمونه سازی تکامل می یابد ، گزینه های انعطاف پذیر برای تولید انبوه بسیار نهایی قطعات نهایی و ایجاد چشم اندازهای جدید برای مارک ها و تولید کنندگان ، به ویژه در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی: “امروز ، این فناوری بسیاری از برنامه های تولید را باز می کند ، و قابلیت اطمینان “Quentin Bertucchi ، مهندس فرآیند تحقیق و توسعه در گروه Erpro توضیح می دهد.

“ما اکنون قادر به تولید مقادیر حتی بیشتر در مدت زمان کوتاه تری هستیم. هدایت صنعتی سازی در چاپ سه بعدی با HP و Albéa و بررسی همه امکانات این فناوری یک تجربه هیجان انگیز است “، سیریل وو ، مدیرعامل Erpro می افزاید.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>