Albéa اولین محصول PE را برای بازار مراقبت از دهان و دندان راه اندازی کرد

این کلاهک جدید PE جایگزین کلاهک های سنتی PP می شود

Albéa یک کلاهک PE جدید برای بسته بندی کاملاً تک ماده و آماده بازیافت تولید کرد که اولین بار در بازار مراقبت از دهان است.

این درپوش علاوه بر افزودن به طیف وسیعی از راه حل های لوله های تک ماده ای ارائه شده توسط Albéa ، بنابراین گام دیگری در جهت هدف ما ساخت 100٪ بسته بندی لوله های قابل بازیافت تا سال 2025 برداشت.

کلاهک قطر قطر PE Albéa ساخته شده در اروپا ، یک درپوش پیچی براق است که با هر یک از لوله های پلاستیکی ورقه ورقه به قطر 28 میلی متر سازگار است.

این کلاهک جدید PE جایگزین کلاهک های سنتی PP می شود – اگر با سر و آستین PE ترکیب شود ، بسته بندی کاملاً تک ماده می تواند به راحتی در جریانهای موجود HDPE بازیافت شود.

درپوش تمام قطر PE به مصرف کننده این امکان را می دهد تا کل بسته را مستقیماً به سطل آشغال بیندازد. به این ترتیب ، Albéa از هدف مارك ها برای دستیابی به بازیافت كامل بسته بندی های خود حمایت می كند و بنابراین به تعامل پایدار آنها كمك می كند.

در اکتبر 2018 ، Albéa اولین تأمین کننده بسته بندی لوازم آرایشی بود که تعهد جهانی New Plastics از بنیاد الن مک آرتور را امضا کرد و ما را متعهد کرد که 100٪ بسته بندی های خود را تا سال 2025 قابل بازیافت ، قابل استفاده مجدد یا قابل استفاده کنیم.

کلاهک قطر قطر پلی اتیلن طیف وسیعی از بسته بندی لوله های تک ماده را کامل می کند و برای رسیدن به هدف ما کاملاً در نقشه راه بسته بندی مسئولانه ما ادغام شده است.

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>