Aïda Moudachirou Rebois به عنوان رئیس بازاریابی به MAC پیوست

مسئول سابق Revlon Senior VP متهم به نظارت بر بازاریابی و توسعه محصول ، 18 سال تجربه را برای نقش جهانی به ارمغان می آورد

معاون قدیمی ارشد Revlon بازاریابی جهانی در Revlon ، Aïda Moudachirou Rebois ، توسط غول زیبایی رنگ MAC Cosmetics برای نقش اصلی بازاریابی مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

این هفته موثر است ، Moudachirou Rebois ، به عنوان ارشد VP بازاریابی جهانی MAC ، استراتژی بازاریابی جهانی با نام تجاری Estée Lauder را تحت نظارت تیم های بازاریابی مصرف کننده و محصول هدایت می کند.

او همچنین به عنوان شریک کلیدی جهانی تیم های منطقه ای در سطح جهانی عمل خواهد کرد و به توسعه محصول در سراسر جهان برای نام تجاری زیبایی کمک خواهد کرد.

او با 18 سال تجربه خود ، در میان تعداد زیادی از مجامع بزرگ زیبایی حضور دارد.

وی علاوه بر اینکه بعداً بعنوان معاون ارشد بازاریابی جهانی Revlon در بازاریابی فعالیت می کند ، با غول مراقبت شخصی Johnson & Johnson نیز نقش هایی را ایفا کرده است ، جایی که وی نقش VP Skin Health و مارک های تجاری را داشته است.

او همچنین 15 سال را با بزرگترین تجارت لوازم آرایشی و زیبایی L’Oréal در بازارهای اروپا ، آمریکا و آفریقا برای واحد لوازم آرایشی L’Oréal پاریس گذراند.

در طول مدت حضور خود در این شرکت ، او همچنین در فروشگاه های The Body Shop ، Maybelline و Garnier و مارک های عطر Ralph Lauren و Lanvin در L’Oréal کار می کرد.

“Aïda دارای یک سبک رهبری نوآورانه و انعطاف پذیر ، تجربه بین صنعت و تخصص جهانی برند سازی است که بدون توجه به سابقه چند زبانه و چند فرهنگی او ، بدون شک به پیشبرد تجارت جهانی MAC در محیط پیچیده و سریع ما کمک خواهد کرد.” فیلیپ پیناتل ، رئیس برند جهانی در MAC.

“ما نمی توانیم استقبال بیشتری از او در خانواده MAC کنیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>