Adut Akech به عنوان سفیر جهانی به Estée Lauder پیوست

مدل استرالیا-سودان جنوبی در کنار آنا د آرماس ، کارلی کلوس و آنوک یای به ستارگان پر ستاره ستاره غول زیبایی می پیوندد

Estée Lauder ، گل سرسبد برند زیبایی شرکت های Estée Lauder (ELC) ، Adut Akech مدل و فعال استرالیایی-سودان جنوبی را به عنوان آخرین سفیر برند جهانی خود معرفی کرده است.

با شروع زندگی خود در یک اردوگاه پناهجویان در کنیا ، آفریقا ، 21 ساله پس از مهاجرت خانواده اش به استرالیا ، کار مدلینگ خود را از 16 سالگی آغاز کرد و خیلی زود عزیز دنیای مد شد و با طراحان مشهوری مانند کارل فقید کار کرد لاگرفلد و ادامه دادن مجله های متعددی از جمله چاپ های جهانی از مجله Vogue و شناسه.

آکچ تاج بهترین مدل سال در جوایز مد بریتانیا در سال 2019 ، اولین بار در سال بعد به عنوان چهره عطر Valentino’s Born in Rome با بازی در کنار انور حدید مدل فلسطینی-هلندی ، اولین زیبایی خود را انجام داد.

آکچ نقش جدید خود را “تحقق رویا” توصیف کرد و گفت: “استی لودر از چنین میراث شگفت انگیزی برخوردار است و داستان خانم استی لودر همچنان الهام بخش زنان سراسر جهان است.

“مانند او ، من امیدوارم که دختران را در همه جا الهام دهم تا هرگز از دنبال کردن رویاهای خود دست برندارند.”

در خارج از دنیای مد و زیبایی ، آكچ همچنین با استفاده از داستان و بستر شخصی خود برای ترویج ابتكاراتی برای حمایت از پناهندگان در سطح جهانی ، صدای خود را به كمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) وام می دهد.

استفان دو لا فاوری ، رئیس گروه ELC و رئیس برند جهانی Estée Lauder ، افزود: “آدوت یکی از بزرگترین و تأثیرگذارترین ستاره های مد است.

“ما اعتقاد داریم که داستان ، شخصیت و زیبایی باورنکردنی او به ما کمک می کند تا همچنان به مشتریان خود الهام بخش و با آنها ارتباط برقرار کنیم و او را به عنوان یک نماد زیبایی از نسل خود معرفی کنیم.”

Akech از ماه ژوئیه در تبلیغات محصولات آرایش و مراقبت از پوست Estée Lauder در تبلیغات دیجیتال ، فروشگاه ، تلویزیون و چاپ بازی خواهد کرد.

او به لیست ستاره های سفیر جهانی مارک که شامل همکار مدل سودان جنوبی Anok Yai ، و همچنین Ana Ana Armas ، Bianca Brandolini D’Adda ، Carolyn Murphy ، Diana Penty ، Grace Elizabeth ، Karlie Kloss ، Kōki و Yang Mi می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>