9 مکانی که برای استفاده از ضد آفتاب فراموش کرده اید | نکات تخصصی

برای جلوگیری از تحریک و وارد آمدن SPF به چشمان شما هنگام تعریق ، شیمی دان لوازم آرایشی و بهداشتی جینجر کینگ توصیه می کند که به دنبال ضد آفتاب فیزیکی به شکل مومیایی مانند Green Goo’s Solar Goo باشید ، در مقابل یک ماده شیمیایی یا یک نوع لوسیون. خیلی بهتر خواهد ماند لیبی اضافه می کند حتماً کرم ضد آفتاب را روی ابروهای خود قرار دهید.

کینگ همچنین یادداشت می کند: “البته ، عینک آفتابی همیشه کمک می کند زیرا شما نه تنها از پلک ها محافظت می کنید ، بلکه از چشم ها نیز محافظت می کنید.”

لب

ناحیه ای که اغلب برای ضد آفتاب در بین بیماران رابرت فینی ، متخصص پوست و موی متخصص در پوست Entière Dermatology در شهر نیویورک وجود دارد ، لب ها است. (لیبی همچنین آنها را به عنوان یک مکان معمولاً فراموش شده فهرست می کند.) “این مسئله نگران کننده است زیرا نشان داده شده است که اگر شما بر روی لب دچار سرطان پوست شوید ، می تواند رفتار تهاجمی تری نسبت به سایر مناطق بدن داشته باشد.”

ساده ترین راه برای جلوگیری از ابتلا به سرطان سلول سنگفرشی بر روی لب ، کشیدن انگشت روی SPF است. مکررا در طول روز. فینی یادداشت می کند ، مطمئن شوید که لب پایین خود را بیشتر محبت می کنید زیرا با بیشترین آفتاب ضربه می خورد. انتخاب محصول ما: مومیایی کننده لب ضد آفتاب Thrive Causemetics SPF 24.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، مواد آرایشی و لوسیون باشد

Thrive Causemetics Balmas Lip Intensive Sun SPM 24

گوش ها 👂🏾

یکی دیگر از مناطق پر خطر برای سرطان تهاجمی پوست که لیبی از آن نام می برد گوش ها است. فقط به این دلیل که فکر می کنید موهایتان آنها را می پوشاند ، این کار را برای محافظت از آنها در برابر آفتاب انجام می دهد ، آنها هنوز هم در معرض اشعه UV قرار دارند. چوی می افزاید: “ما سرطان های پوستی زیادی را در گوش ها مشاهده می کنیم ، از جمله لبه گوش ، لاله گوش و حتی داخل گوش ها.” پشت گوش شما نیز به همان اندازه در معرض سرطان پوست است ، بنابراین استفاده از ضد آفتاب را در آن قسمت نیز فراموش نکنید.

علاوه بر SPF ، کلاه های لبه باز برای محافظت از این قسمت از بدن مفید هستند.

گردن

آیا هنگامی که ضد آفتاب را روی صورت خود می گیرید ، آیا مقداری به گردن خود آورده اید؟ بیماران چوی غالباً فراموش می کنند ، مستقیم به سمت بازوها و قفسه سینه خود می پرند. دست از این کار بد خود بردار. از گردن خود غافل نشوید.

پشت گردن شما نیز یک نکته مهم است که باید به خاطر بسپارید – مهم نیست که طول موهای شما چقدر است. “باور کنید یا نه ، ما در اینجا حتی سرطان پوست را می بینیم [people] با موهای بلند ، “چوی می گوید.

دست ها 👋🏻

چوی و لیبی اتفاق نظر دارند که نوک دست ها اغلب نادیده گرفته می شود و به یکی از شایع ترین مکان های سرطان پوست تبدیل شده است. چوی نظریه پردازی می کند: “مردم آن را یا در اینجا اعمال می کنند و سپس آن را می شویند ، بنابراین دیگر روشن یا م effectiveثر نیست.” “مردم همچنین فراموش می کنند که آن را در اینجا اعمال کنند ، حتی هنگامی که فقط رانندگی می کنند. اشعه UVA در سراسر سال از طریق پنجره ها عبور می کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>