9 بهترین محصول آرایش بدن سال 2021

به یاد دارید که نزدیکترین چیز برای پوشاندن یک کبودی مرموز بنفش و آبی یا خال کوبی ریز مچ دست با یک کره کانسیلر یا جوراب شلواری بود که مطابقت چندانی با رنگ پوست نداشت؟ خوشبختانه ، زمان تغییر کرده است. مارک های زیبایی صدای فریاد را شنیده اند پی های بدن حتی برای چرب ترین انواع پوست نیز به اندازه کافی مناسب است و می تواند در طول روز با سایش کم یا لکه زدگی از اندامهای همیشه در حال حرکت ادامه یابد.

طبق گفته شیمیدان لوازم آرایشی جینجر کینگ ، فرمول های زیر بدن کاملا با پایه ای که روی صورت خود می آمیزید متفاوت است. به هر حال ، آنها باید در برابر عرق مقاوم باشند اما برای کل روز (یا لباس شب) راحت باشند. “پایان کلی [of body foundation] كیكی نیست ، “كینگ می گوید.” شما به یك فرمول سریع انتقال ناپذیر و سریع احتیاج دارید ، زیرا پوشش بدن به طور معمول برای پوشاندن رگهای عنكبوت ، زخم یا كبودی یا خالكوبی با آن است. “توضیح می دهد که بارگذاری رنگدانه ها بسیار بیشتر از مراقبت از صورت است.” [on the other hand]، باید جلوه ای طبیعی تر و با پوشش تنفسی داشته باشد تا از بروز احتمالی پوست جلوگیری کند. “

لیست مواد تشکیل دهنده آنها نیز ممکن است کمی متفاوت باشد. “شما اغلب ایزودودان را مشاهده خواهید کرد [in body foundations]، که یک نرم کننده فرار است و یک پایان صاف ایجاد می کند و رنگدانه ها را بدون ایجاد لکه تنظیم می کند. “نرم کننده های پایه روغن که معمولاً به پایه صورت اضافه می شوند ، به طور قابل توجهی از بین رفته اند ، اگرچه لکه ها ایجاد می کنند ،”

میکلا واریبی ، هنرمندان گریم و نقاش بدن ، مستقر در شهر نیویورک ، که به طور مشهور هنر بدن راه راه را در آلبوم تصویری ترسیم کرد Black Is King است، پایه های بدن را با دستانش اسلت می کند. “مسلم – قطعی [body foundations] با استفاده از ابزارهای خاص بهتر استفاده می شود. “گاهی اوقات ، واریبی به سراغ یک برس بزرگ یا دستمال برنزه می رود ، در صورتی که محصول به یک نرم کننده متراکم تر از کف دستش احتیاج دارد.

واریبی می گوید ، مقدار محصول مورد نیاز شما به میزان مساحت تحت پوشش خود و همچنین فرمول بستگی دارد. ما توصیه می کنیم با یک عروسک به اندازه یک سکه شروع کرده و از آنجا ساخت.

اکنون معتقدان واقعی آنچه این مسائل می توانند انجام دهند ، ما این نه نفر را جمع آوری کرده ایم بهترین پایه های بدن در بازار ، بنابراین شما مجبور نیستید حدس بزنید. بدون توجه به سطح پوشش ، نوع پایان کار ، یا قابلیت انعطاف پذیری کلی که ترجیح می دهید ، ما یک پایه بدن برای شما فراهم کرده ایم.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>