9 بهترین محصولات مراقبت از پوست در لیست Inkey – بررسی 2021

لیست Inkey – برای کسانی که ممکن است ندانند و در نتیجه به طور جدی آن را از دست داده اند – یک مارک مستقر در انگلستان است که از سال 2019 به قفسه های Sephora در سراسر جهان راه پیدا کرد. مارک کاری بنیانگذار و شیمی دان به همراه بنیانگذار Colette Laxton ایجاد یک مارک تجاری که مواد موثری را در برنامه مراقبت از پوست شما وارد کند بدون اینکه بخواهید بیش از 15 دلار هزینه کنید. به عبارت دیگر ، در حالی که شاهد رشد پوست خود هستید ، می توانید مقداری پس انداز کنید.

نه تنها مارک تجاری است بسیار با قیمت مناسب ، اما خرید و خرید برای مصرف کننده نیز بسیار آسان است. هر محصول در لیست Inkey به دلیل ماده اصلی آن نامگذاری شده است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک اسید هیالورونیک آبرسان را امتحان کنید ، سرمی تولید می شود که به آن هیالورونیک اسید گفته می شود. همین مسئله برای لایه برداری اسید گلیکولیک نیز انجام می شود. این برند یک تونر اسید گلیکولیک ارائه می دهد. اصل مطلب را می فهمید. و اگر درمورد اینکه کدام مواد برای نوع پوست ، نگرانی ها و اهداف خود نیاز دارید گیج شده اید ، اطلاعات مفیدی را برای شما فراهم کرده است.

با بیش از 30 محصول مقرون به صرفه ، مواد تشکیل دهنده محور در لیست The Inkey List ، دشوار است بدانید که برای چه کاری می خواهید شروع کنید. در حالی که ما از همه محصولات لذت می بریم ، اما آن را به 9 مورد از محصولات مورد علاقه خود محدود کرده ایم.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>