9 بهترین محصولات شارلوت تیلبری 2021 برای درخشش بدون زحمت – آرایش ویروسی تیک توک

آرایشگر مشهور شارلوت تیلبری هنگامی که مارک معروف خود را در سال 2012 به بازار عرضه می کرد دقیقاً می دانست. ترکیب گسترده و طلاکاری شده ، که در حال حاضر شامل آرایش (پایه ، چشم و لب) و مراقبت از پوست (پاک کننده ها ، ماسک ها ، سرم ها و کرم ها) است ، تعادل کامل بین لوکس ، بدون دردسر و موثر.

جای تعجب نیست که بسیاری از محصولات وی دارای نام هایی مانند “فیلتر بی عیب و نقص هالیوود” ، “ایربراش بی عیب” و “رنگ ناپدید شده جادویی” باشند – آنها به شما می دهند نتایج بدون اینکه چهره شما بیش از حد به نظر برسد. در واقع ، این کاملا برعکس است. محصولات شارلوت تیلبری به پوست درخشش طبیعی می بخشد و محصولات رنگی تمایل به ابریشمی و مرطوب کنندگی دارند ، بنابراین هرگز به نظر نمی رسد کلاسیک باشد یا بر بافت تأکید کند. این برند همچنین با برنده شدن در جوایز Best of Beauty and Readers ‘Choice ، که دوست داریم فکر کنیم برخی از بالاترین تعارفات در دنیای زیبایی است ، بیگانه نیست.

گذشته از ما ، تعداد بی شماری از هنرمندان گریم ، مانند توبی هنی و وینسنت اوکندو ، طرفداران پر و پا قرص محصولات شارلوت تیلبری – به ویژه رژ لب ها هستند. به عنوان مثال ، اوكندو قبلاً اعتراف كرد كه “نوعی آجیل در مورد” رژ لب Hot Lips در Tell Laura ، قرمز مایل به نارنگی است. هنرمند گریم کوین مورفی از طرفداران Lip Lip Cheat Lip Liner در سایه Pillow Talk است و گفت که “این یک برهنه صورتی-عالی است که تعاریف سبک و نرم ارائه می دهد.” این اساساً به سایه ای بسیار پوشیدنی ترجمه می شود که شایسته فرش قرمز Met Gala است ، مسئله خاصی نیست.

حتی TikTok که تمایل به تماشای مخاطب جوان تری دارد که عاشق یک دزدی خوب است ، عاشق شده است. بنابراین اگر می بینید که آرایشگران و علاقه مندان در مورد فرمول های القا کننده شبنم در صفحه For For خود صحبت می کنند تعجب نکنید. فکر می کنیم به راحتی می توان گفت که شارلوت تیلبری هر دو تازه وارد زیبایی را به خود جلب می کند و کارشناسان ، چه شما ترجیح می دهید ظاهری طبیعی تر ، کاملا براق داشته باشید یا از آنها به عنوان محصولات پایه یا پایان استفاده کنید.

پیش رو ، ما برخی از بهترین محصولات شارلوت تیلبری – چه کلاسیک و چه مدل های اخیر عرضه شده – را گردآوری کرده ایم ، بنابراین شما می دانید که ارزش پول سخت شما چیست؟

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>