9 بهترین شامپوی خشک برای موهای تیره سال 2021 – نظرات

برای اینکه کاملاً واقعی باشد ، شستن موها می تواند کشنده باشد. خوشبختانه خدایان زیبایی با یکی از محصولات مورد علاقه ما برای روزهای تنبلی مو به ما برکت داده اند ، شامپوی خشکای. نکته منفی این است که همه شامپوهای خشک برای هر رنگ مو کار نمی کنند ، به این دلیل است که ، طبق گفته شیمی دان لوازم آرایشی رون رابینسون ، آنها با پودر برنج ساخته شده اند تا به جذب روغن و بقایای اضافی کمک کنند ، که به نوبه خود می تواند پوسته های سفید را روی پوست باقی بگذارد. مو و پوست سر

خوشبختانه ، فرمول های شامپوی خشک از زمان ورود به بازار به طور قابل توجهی بهبود یافته اند و اکنون گزینه های جدیدی برای افرادی با موهای تیره تر که تقریباً قابل تشخیص نیستند. “شامپوهای خشک ساخته شده با نشاسته سیب زمینی یا [formulas] رابینسون می گوید که پودرهای رنگی دارند ، آن پودر سفید را روی ریشه ها باقی نمی گذارند.

برخی فرمول ها مانند شامپوی خشک Moraccanoil برای رنگ های تیره، در پودرها رنگدانه داشته باشید تا پس مانده سفید ظاهر نشود (این مواد به عنوان کانسیلر ریشه نیز برای استتار خاکستری ها یا رشد آنها دو برابر می شوند). دیگران مستقیماً نامرئی هستند ، ما به شما نگاه می کنیم ، نوار خشک سم زدایی، و برای جذب روغن و خاک اضافی تلاش کنید.

در هر صورت ، یک تازه کننده مو پودر برای هر نوع نیاز ، نیاز و محدوده قیمت وجود دارد. ما نه شامپوی خشک برتر مورد علاقه خود را برای روزهایی که نمی توانید برای شستن رشته های تیره تر خود اذیت کنید ، محدود کردیم.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>