8 جایزه انتخاب خوانندگان برندگان گذشته – تالار مشاهیر

ما هر ساله به شما خوانندگان دوست داشتنی خود این فرصت را می دهیم تا به محصولات مورد علاقه خود رای دهید. زمان آن فرا رسیده است و محصولات معرفی شده برای جوایز سالانه Readers ‘Choice به صورت زنده ارائه می شوند. امسال می توانید محصولات مورد علاقه خود را در بسیاری از دسته های مختلف از جمله Clean ، Makeup ، Hair و Skin انتخاب کنید. اما قبل از ورود به کاندیداهای امسال ، بیایید به سمت Memory Lane برویم.

حتی اگر سالانه صدها محصول جدید و ابتکاری وارد بازار می شوند ، اما گاهی اوقات فقط می خواهید به آنچه می دانید پایبند باشید. در طول سال ها ، محصولات خاصی وجود داشته است که به عنوان برنده های مکرر ، به اوج می روند. و شش سال پیش ، ما بخش “طبیعی” را به جوایز انتخاب خوانندگان خود اضافه کردیم ، که از آن زمان به گروه “پاک” تبدیل شده و مهر و موم خود را بدست آورده است. (محصولاتی که این تمبر را حمل می کنند فاقد 17 ماده موثری است که می تواند خطرات احتمالی سلامتی یا تحریک کننده باشد).

دو برنده “پاک” و شش نفر دیگر آرزو کرده اند جذابیت انتخاب خوانندگان چندین بار مهر می زند ، بنابراین می دانید که آنها خوب هستند. به عنوان مثال ، مرطوب کننده Jergens Natural Glow Daily نه یک یا دو بار بلکه برنده شده است 12 بار و یک مرطوب کننده داروخانه 8 دلاری 10 بار مهر و موم کرده است. شما متوجه موضوع می شوید.

این محصولات شایسته عناوینی مانند “نمادین” و “مورد علاقه هواداران” هستند. بنابراین ، یک ثانیه وقت بگذارید و این ستاره های بزرگ را جشن بگیرید – و در آخر ، اگر قبلاً آن را انجام نداده اید ، خودتان آنها را امتحان کنید – با پیمایش به پایین.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>