8 بهترین محصول مراقبت از پوست برای درمان آکنه حاملگی 2021 – پزشک تایید شده است

همانطور که بدن تنظیم می شود ، کسانی که باردار و شیرده هستند ممکن است تغییرات زیادی در پوست آنها مشاهده شود ، از جمله بثورات و آکنه. لاکی سخون ، متخصص باروری و OB-GYN دارای تاییدیه هیئت مدیره در شهر نیویورک ، توضیح می دهد: “بارداری می تواند با تغییرات پوستی و حساسیت های زیادی همراه باشد.” “مهم است که در این مدت پویا از پوست خود مراقبت کنید.”

یکی از رایج ترین – و صادقانه ناامیدکننده – شکستگی ناشی از تولید بیش از حد هورمون ها است. سوزان فریدلر ، متخصص پوست و گواهی هیئت مدیره مستقر در شهر نیویورک می گوید: “افزایش سطح هورمون می تواند منجر به افزایش تولید روغن و سبوم شود.” “روغن غذایی است برای پروپیونی باکتریوم آکنه، که باکتریهایی است که باعث شکستگی می شوند. “

اگرچه هجوم محصولات برای مقابله با آکنه در بازار وجود دارد ، اما بسیاری از آنها برای زنان باردار یا شیرده بسیار سخت و حتی مضر هستند. سخون می گوید: پوست ما توانایی جذب ویتامین ها ، مواد معدنی ، داروها و سموم را دارد. “این امر به ویژه در بارداری بسیار مهم است ، جایی که هر چیزی که با پوست شما تماس بگیرد می تواند به عنوان کودک در معرض قرار گرفتن یا تأثیر آن باشد.”

بزرگترین منع مصرف ، رتینوئیدها ، رتینول و سایر مشتقات ویتامین A است. روبرتا دل کامپو ، متخصص پوست ، دارای مجوز از هیئت مدیره ، میامی می گوید: “در حالی که ویتامین A برای رشد مناسب جنین هنگام مصرف بسیار مهم است ، اما مصرف بیش از حد یک دوز می تواند باعث نقص مادرزادی و سمیت کبدی شود.” “هیچ مقدار مطمئن از مشتقات موضعی ویتامین A که بتوان در دوران بارداری استفاده کرد وجود ندارد ، بنابراین توصیه می شود برای جلوگیری از خطر احتمالی جذب ، از مصرف کامل آن خودداری کنید.”

اکنون با شناسایی تمام ترکیبات بالقوه مضر ، زمان آن فرا رسیده است که بر روی موادی که افراد باردار هستند تمرکز کنید می توان و باید در برنامه مراقبت از پوست آکنه استفاده شود. گلیکولیک اسید یک انتخاب محبوب برای مبارزه با آکنه است و به گفته فریدلر ، استفاده از آن کاملاً مناسب است. با این حال ، محصولات با اسید گلیکولیک که وی معمولاً به بیماران خود توصیه می کند ، به نسخه پزشک نیاز دارند.

اگر ترجیح می دهید از فروشگاه های بدون نسخه خرید کنید ، دل كمپو می گوید هر چیزی كه با كمتر از 10 درصد اسید گلیكولیك فرموله شود بی خطر است. سایر مواد رایج که آکنه را کاهش می دهند و استفاده از آن برای افراد باردار بی خطر است شامل گوگرد ، رس بنتونیت و پراکسید بنزوئیل است.

به طور کلی ، بهتر است مراقبت از پوست در دوران بارداری خود را با حداقل مواد مخلوط نکنید. دل كمپو می گوید: “من دوست دارم تمرکز خود را روی محصولات ساده و تمیز برای پوست باردار بگذارم زیرا پوست واکنش پذیرتر ، حساس تر و تحریک پذیرتر می شود”. “کمتر از این بیشتر است. طاقت فرسای پوست با محصولات زیاد ، به ویژه محصولاتی که می توانند پوست را خشک کنند ، می تواند نتیجه معکوس بدهد.”

ما می دانیم که این موارد زیادی را باید به خاطر بسپاریم ، بنابراین برای کمک به شما لیستی از محصولات مراقبت از پوست مورد تأیید متخصص پوست را تهیه کرده ایم که همراه با مواد موثر و ضد آکنه است و استفاده از آنها در دوران بارداری و شیردهی بی خطر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>