8 بهترین سفید کننده دندان برای دندان های حساس 2021 – تایید شده توسط دندانپزشک

حساسیت دندان غیر معمول نیست ، اما تا حدی می تواند گزینه های سفید کننده را محدود کند. مارک اسکلافانی ، دندانپزشک ، و بنیانگذار One Manhattan Dental در شهر نیویورک توضیح می دهد: “حساسیت ناشی از سفید کردن بیشتر با درصد ژل سفید کننده ارتباط دارد و نه خود محصول.” “عواملی که ممکن است در ایجاد یا میزان حساسیت دندان در ارتباط با سفید شدن تأثیر بگذارند شامل غلظت کاربامید یا پراکسید هیدروژن و جوش شیرین است.” هرچه سطح این مواد سفید کننده در فرمول بالاتر باشد ، احتمال حساسیت دندانها بیشتر است.

کوین سندز ، دندانپزشک زیبایی در بورلی هیلز ، بیشتر توضیح می دهد که چه عواملی باعث درد بعد از عمل سفید می شود. وی می گوید: “مواد تشکیل دهنده اساساً منافذ مینا را در جایی که لکه ها رسوب می کنند پاک می کنند.” سندز توضیح می دهد: “با انجام این کار ، منافذ می توانند برای چند ساعت خشک شوند که در آن نوسانات هوا یا دما می توانند به راحتی از طریق منافذ به اعصاب دندان برسند.” “این تقریباً در اکثر روشهای سفیدکننده اجتناب ناپذیر است.”

دندان های من به طور فزاینده ای حساس تر شده اند ، اما من هنوز هم توانسته ام به طور مرتب از خمیردندان های سفید کننده استفاده کنم. اسکلافانی می گوید که این دندانها معمولاً با موادی که لکه های سطح را از بین می برند ، سفید می کنند – آنها به دندان نفوذ نمی کنند یا سفید نمی کنند. او می گوید که این روش در واقع “سفید کردن” دندان های شما نیست ، اما یک راه حل ارزشمند روزانه برای کاهش تغییر رنگ در طول زمان است. با این حال به خاطر داشته باشید که این پاک کننده های سطح برای استفاده طولانی مدت طراحی نشده اند زیرا می توانند حساسیت را تشدید کنند. اسکلافانی خاطرنشان می کند: سایشی می تواند باعث تحریک بافت لثه و ساییده شدن سطح دندان شود. “این تحریک می تواند منجر به حساسیت بافت های سخت و نرم دهان شود.” بنابراین آماده شوید تا هر چند هفته یکبار خمیردندان های سفید کننده خود را برای یک فرمول غیر سفید کننده دور بزنید.

مبتلایان به دندان های حساس ممکن است فکر کنند که نه سفید شدن و نه مسواک زدن خطر جدی برای سفید شدن ندارد. خوشبختانه گزینه های دیگری وجود دارد که باعث می شود دندان ها بدون هیچ گونه احساس و بدون احساس روشن تر شوند. ما از چند دندانپزشک خواستیم تا انتخاب خود را برای موثرترین سفیدکننده های دندان در خانه و مواد پاک کننده لکه که باید درد پایدار را به حداقل برسانند ، به اشتراک بگذارند.

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>