7 راه حل در خانه برای تسکین میگرن | بدن و ذهن

میگرن می تواند به ویژه یک نوع ناتوان کننده درد باشد. بدتر اینکه اینها به ظاهر از هیچ جا ظاهر می شوند و حتی ممکن است روزها طول بکشد تا از بین بروند. میگرن چیزی فراتر از سردرد است. این یک فرآیند پیچیده است که از مغز آغاز می شود و علائم زیادی فراتر از سردرد ایجاد می کند. ”” برایان گروسبرگ ، مدیر پزشکی مرکز سردرد بهداشتی هارتفورد و متخصص مغز و اعصاب مستقر در هارفورد ، کنتیکت می گوید. اگرچه خانه ممکن است محل معمول شما برای پیچیدن و بهبودی باشد ، اما بسیاری از استرس های ناشی از گذراندن زمان بیشتر از حد معمول در آنجا – اضطراب درمورد مریض شدن ، جستجوی مداوم دستگاه هایتان و آزمایش محصولات جدید – همه اینها ممکن است باعث ایجاد یک سر شدید شود ضربان

“میگرن به دلیل اختلالات داخلی در تعادل شیمیایی و الکتریکی طبیعی مغز و سیستم عصبی اتفاق می افتد.” به گفته گروسبرگ ، مغز فرد مبتلا به میگرن ممکن است تحریک پذیرتر باشد و در آستانه پایین تری نسبت به نور و صدا واکنش نشان دهد نسبت به فردی که این اختلال را ندارد.

درک اینکه چه اتفاقی می افتد وقتی این نوع درد را تجربه می کنید اولین قدم است. ایجاد یک مجموعه ابزار از راه حل های سریع و ماندگار در مرحله بعدی است. گروزبرگ و توماس پیتس ، متخصص مغز و اعصاب در هادسون پزشکی در شهر نیویورک ، نکاتی را برای دوستدارتر شدن میگرن در خانه بیان کردند. خبر خوب این است که درمان میگرن نیازی به تعمیرات اساسی در شیوه زندگی ندارد. فقط با چند اصلاح و اضافات مفید می توانید یک دنیا تفاوت ایجاد کنید تا درد را تسکین دهید.

1. یک ساعت زنگ دار تهیه کنید.

خواب خوب می تواند برای کسانی که با میگرن سر و کار دارند تفاوت زیادی ایجاد کند. یک برنامه منظم خواب مهم است ، این بدان معناست که تقریباً در همان ساعت بخوابید و هر روز صبح ساعت یکسان بیدار شوید. سازگاری به شما کمک می کند تا مشخص کنید آیا شکستن روزمره شما سردرد ایجاد می کند یا نه. اگرچه بیشتر ما از زنگ هشدار روی تلفن های همراه خود استفاده می کنیم ، اما تعویض ساعت سنتی را در نظر بگیریم. نور تلفن شما ممکن است خود باعث تحریک شود و یک ساعت مستقل مانند ساعت زنگ دار صدای خواب مهندسی خواب مهندسی مجدد (HoMedics Deep Sleep Revitalize)

100 دلار (اکنون خرید کنید)

Homedics Deep Sleep Reairize ساعت مهندسی صدای خواب مهندسی شده روی زمینه سفید

هومدیکس خواب عمیق باعث احیای ساعت زنگ دار مهندسی خواب می شود

2. روی دستگاه تصفیه هوا سرمایه گذاری کنید.

پیتز می گوید: “مواد حساسیت زای خانگی ، مواد مضر مانند عطرها ، گیاهان ، خوشبو کننده های هوا و کپک ، عوامل اصلی ایجاد کننده میگرن در اطراف خانه هستند.” سوزاندن شمع ، بخور دادن و پاشیدن عطرها در همان مکانی که مشغول غذا خوردن ، خوابیدن و کار شبانه روزی هستید ، ممکن است محرک هایی ایجاد کند که میگرن ایجاد کند. هوا را پاک کرده و با یک دستگاه تصفیه هوا مانند Molekule Air Mini ، این عوامل را از بین ببرید ، که به کاهش بسیاری از عوامل محرک Pitts ذکر شده ، به علاوه شوره حیوانات خانگی ، مواد تحریک کننده شیمیایی از پاک کننده های خانگی و موارد دیگر کمک می کند. وی توضیح می دهد: “شناسایی و از بین بردن مواد حساسیت زا امری حیاتی است و ایجاد محیطی آرام و آرام برای خوابیدن می تواند سریعترین و بهترین کارهایی باشد که می توانید انجام دهید ، نه تنها برای میگرن بلکه برای سلامت کلی شما.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>